Skocz do zawartości

[G] Lusterko boczne


NOWOPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję na szybko (gdyż przed chwilą zauważyłem na parkingu) informację jak montowane jest samo "lustro/szkło" w obudowę lusterka? U mnie wygląda tak jakby za chwilę miało odpaść tak jakby się odkleiło od tej ramki w środku - czy jest faktycznie przyklejone czy jest na jakiś wcisk? Jeżeli oderwę je do końca to do przyklejenia użyć np. taśmy dwustronnej?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam wkład jest wciskany. Jeśli chodzi o lusterko to jest przyklejone do plastikowej wytłoczki,

> całość wciskana w elementy silniczka.

> Mi się nie udało zdemontować tego tak żeby nie pękło

U mnie w takim razie klejenie puściło gdyż samo lustro wisi na włosku - rozumiem że jak je do końca oderwę to spokojnie taśmą dwustronną powinienem przykleić z powrotem do plastikowej wytłoczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w takim razie klejenie puściło gdyż samo lustro wisi na włosku - rozumiem że jak je do końca

> oderwę to spokojnie taśmą dwustronną powinienem przykleić z powrotem do plastikowej wytłoczki?

Samo szkło przyklejone jest do plastikowej wytłoczki. U mnie pękło przy wyciąganiu i zamówiłem zamiennik na allegro. Przykleiłem taśmą dwustronną i trzyma się już dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawie odpadło szkło po stronie pasażera. Najtańszy klej w stylu kropelka i wisi. Taśma dwustronna to nie jest chyba dobry pomysł bo potrafi się odklejać pod wpływem temperatury. Jak lusterko podgrzewane to może odpaść, no i latem jak słońce ostro przygrzeje też może się odkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie prawie odpadło szkło po stronie pasażera. Najtańszy klej w stylu kropelka i wisi. Taśma

> dwustronna to nie jest chyba dobry pomysł bo potrafi się odklejać pod wpływem temperatury. Jak

> lusterko podgrzewane to może odpaść, no i latem jak słońce ostro przygrzeje też może się

> odkleić.

Taśma przetestowana wcześniej i już od 1,5 roku trzymają się na niej światła dzienne i mogę zapewnić że więcej ważą niż lusterko ok.gif

A lusterek to nie mam podgrzewanych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie prawie odpadło szkło po stronie pasażera. Najtańszy klej w stylu kropelka i wisi. Taśma

> dwustronna to nie jest chyba dobry pomysł bo potrafi się odklejać pod wpływem temperatury. Jak

> lusterko podgrzewane to może odpaść, no i latem jak słońce ostro przygrzeje też może się

> odkleić.

Ja mam podgrzewane i nic się nie odkleiło do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.