Skocz do zawartości

Philips SC 201 (C)


Kapitan_Melanz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądałem archiwum z podobnym tematem, ale nic tam się nie działo.

W mojej Asterce radio miało wypadek.

Kolega dał mi identyczne, które mu zostało po złomowaniu również asterki.

Po podłączeniu pokazało się SAFE. Poklikałem zgodnie z instrukcją, pojawiło się 7 ----, wpisałem jakiś wygooglowany kod i nic. Po tej próbie pokazało się 6 ----, i już się pisać nie dało.

Czy da się coś zrobić?

Numerki i cyferki jak leci:

No.: 90 381 124

TYPE: SC 201 ©

W1B

pod kodami kreskowymi jest:

9022 214 60758 01

003 9348 1167266

Na tyle radia naklejka z napisem:

460/75 S

93484WA1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to słabiutkie radio. zdjęcie kodu to koszt ok. 50,-

> poszukaj na allegro CAR 400 z kasetą lub CDR 500 ( DELCO albo VDO) z CD. nie są drogie a naprawdę

> dużo lepiej grają

A jakbym chciał wsadzić, coś z serii MP3/usb/aux, bez kasety/cd. Dużo jest tego na allegro, ale mam obawę, że to jest jakiś szmelc.

Zależy mi generalnie, żeby coś w aucie grało, bez szaleństw.

Do tej pory kasetka z kabelkiem do tego ipod i śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakbym chciał wsadzić, coś z serii MP3/usb/aux, bez kasety/cd. Dużo jest tego na allegro, ale mam

> obawę, że to jest jakiś szmelc.

> Zależy mi generalnie, żeby coś w aucie grało, bez szaleństw.

> Do tej pory kasetka z kabelkiem do tego ipod i śmigało.

Nie ma problemu ok.gif Jedyny minus,że wyswietlacz fabryczny nie będzie wyświetlał stacji, tylko co najwyżej date.Do tego musisz zaopatrzyć się w przejściówke na wtyk antenowy iso->din wink.gif Do opla fajnie się komponuje z resztą podświetlenia ten model mam i moge polecić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się w ogóle rozkodowywać tego radia, chyba że za darmo.

Jeśli chcesz czegoś co będzie działać z fabrycznym wyświetlaczem to szukaj CAR300, CAR400, CDR500 (dwie/trzy wersje, Delco najtańsze), CCR600 (kaseta, jak dwa pierwsze), VDO 441XED.

Ja mam to ostatnie, rzadko się trafia, ale jak się trafi to w cenie 150-200zł za używane, według mnie najlepsza opcja jeśli chodzi o współpracę z fabrycznym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.