Skocz do zawartości

Siem częściowo pochwalę.


adamec1

Rekomendowane odpowiedzi

> My prawie dwa lata temu kupiliśmy na Allegro używane, plastikowe kufry starego typu, bo przerażała

> nas cena nowych. O takie mam u siebie: kufry

> Sprawdzają się genialnie, nic nie przecieka, zapłaciłam za nie 70zł Stelaże zrobił mi facet z

> Gubina, znalazłam do niego namiar też na Allegro, nigdy do Freewindów nic nie robił, więc

> zapakowałam motocykl na przyczepkę (był styczeń ) i pojechaliśmy z kuframi żeby miał i

> motocykl i kufry pod wymiar. Zapłaciliśmy chyba 200 albo 250 zł za komplet stelaży dla jednego

> motocykla.

> Kuba zrobił sam kufry aluminiowe (małym kosztem, patrząc na te hiper super profesjonalne), zostało

> mu jeszcze do zrobienia mocowanie do istniejących stelaży. Zrobię Ci jutro zdjęcia kufrów,

> stelaży i gmoli.

> Ok

Tak tak Właśnie podobają mi się takie aluminiowe food.gif i samemu zrobił, super Czekam na fotexy food.giffood.giffood.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Haha, tak samo macie daleko Wy do R-Śl

> A ja byłem nawet raz w Wawie, na koncercie Simply Red

> Co do Przasnysza... nie miałem przyjemności zawitać

Zapraszam na kawę. Jeśli tylko będziesz w pobliżu dawaj znać. Kawy ci u nas dostatek a i do kawy coś się znajdzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie to miasto

To na pewno wina mojej nieuwagi i późnej pory wink.gif

Jak będzie ciepło to zrobimy spota motocyklowego (z naciskiem na Freewindowego wink.gif ) nad Węgierką, z ogniskiem zlosnik.gif

edit: Mam rower z Przasnysza zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To na pewno wina mojej nieuwagi i późnej pory

> Jak będzie ciepło to zrobimy spota motocyklowego (z naciskiem na Freewindowego ) nad Węgierką, z

> ogniskiem

> edit: Mam rower z Przasnysza

To może zamieśćcie stosownego posta na Grupie Warszawskiej, co? cfaniaczek.gif Wtedy więcej osób podjedzie zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To na pewno wina mojej nieuwagi i późnej pory

> Jak będzie ciepło to zrobimy spota motocyklowego (z naciskiem na Freewindowego ) nad Węgierką, z

> ogniskiem

> edit: Mam rower z Przasnysza

NIe ma problemu. Jestem mocno za. ok.gif Kolega Grzaniec też pewnie się skusi. Mam tor motocrosowy niedaleko zlosnik.gif dawno tam nie byłem więc nie wiem w jakim jest stanie ale poćwiczyć ciut można by grinser006.gif

A co do roweru nie wiem czy jest się czym chwalić grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrzuccie tutaj foty tych kufrow własnej roboty. Gadanie o kawie, może bym kufry do mojej kawy

> wyrzezbil

No właśnie. Trzeba było by to oblukać i zrobić dwa komplety. Oczywiście musimy wprowadzić zmiany co by prawa autorskie były nie ruszone grinser006.gif

Plan jest dobry na zimę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NIe ma problemu. Jestem mocno za. Kolega Grzaniec też pewnie się skusi. Mam tor motocrosowy

> niedaleko dawno tam nie byłem więc nie wiem w jakim jest stanie ale poćwiczyć ciut można by

> A co do roweru nie wiem czy jest się czym chwalić

Taa...moim paździerzem na tor motocrossowy hehe.gifhehe.gif

Chyba, że od syna pożyczę crossa hehe.gifhehe.gif

1.jpg

Ale chętnie podjadę i popatrzę na Wasze zmagania ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fotki, fotki gdzie są fotki?

Mam od wczoraj problem z internetem, wrzucałam wieczorem i się skopało, w nerwach skasowałam wszystko zlosnik.gif

Poniżej zdjęcia:

8zogyybk8zeg_t.jpg

k2q63h5ctnn5_t.jpg

jxz24w7lea00_t.jpg

xivij9w2lkou_t.jpg

s21cemgwjq9g_t.jpg

Strona, z której Kuba korzystał alluboxes

Do zrobienia pozostało: zamknięcia, uchwyty do mocowania mniejszych rzeczy gumami, mocowanie do istniejących stelaży.

Są to kufry własnej roboty, stworzone w "domowych" warunkach, na nasze potrzeby w zupełności wystarczające wink.gif

Zdjęcia gmoli i stelaży wyślę Ci niedługo na mail'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam od wczoraj problem z internetem, wrzucałam wieczorem i się skopało, w nerwach skasowałam

> wszystko

> Poniżej zdjęcia:

> Strona, z której Kuba korzystał alluboxes

> Do zrobienia pozostało: zamknięcia, uchwyty do mocowania mniejszych rzeczy gumami, mocowanie do

> istniejących stelaży.

> Są to kufry własnej roboty, stworzone w "domowych" warunkach, na nasze potrzeby w zupełności

> wystarczające

> Zdjęcia gmoli i stelaży wyślę Ci niedługo na mail'a.

Super. Wykonanie bardzo staranne. ok.gif Fakt że wyglądają tak surowo ale najważniejsza jest ich funkcjonalność ok.gif

Łączenia czym uszczelnialiście? Narożniki też alu są? Jakie są wymiary i ciekawe jak wyglądają na moto? Masz fotki tych kuferków na moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super. Wykonanie bardzo staranne. Fakt że wyglądają tak surowo ale najważniejsza jest ich

> funkcjonalność

> Łączenia czym uszczelnialiście? Narożniki też alu są? Jakie są wymiary i ciekawe jak wyglądają na

> moto? Masz fotki tych kuferków na moto??

Wszystko napiszę po pracy, jak zobaczę się z konstruktorem zlosnik.gif

Kufry jeszcze nie były mocowane do moto (mocowanie do stelaży jest w trakcie opracowywania), jedynie przykładane żeby zobaczyć jak wizualnie się prezentują (było ok, zdjęć nie mam zlosnik.gif ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.