Skocz do zawartości

Zagłówki


KaeLOCe

Rekomendowane odpowiedzi

> Ale bez prucia to raczej trudno bedzie

eee... kiedys z ciekawości wymacałem zwleczke i ja zdjąłem i zagłówek lekko poszedł do góry, ale że nie miałem potrzeby go demontować to go nie wyjmowałem i zawleczka zostawiłem tam gdzie ma być

samo zdjęcie zgłówka to nie problem... pare minut rzucania mięchem i da rade wyjąć smile.gif zastanawiam się później jak włożyć, żeby tą zawleczke spowrotem włożyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pare dni temu sam nowe pokrowce zakladalem, robisz poziome naciecie i

> wkaldasz pokrowiec a potem igła i nic do łapki i już, po

> klopocie, nie ma co sie z zaglowkami brandzlowac

wystarczy poszukac odpowiednich pokrowcow , u mnie np w okolicy zaglowka na pokrowcu jest RZEP , rozpinasz przekladasz przez zaglowek i gra palacz.gif nie pamietam gdzie kupilem ale w jakims markecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystko!Rzeczywiscie trzebaby próć te fotele a tego chcialem uniknac. Ale i tak sie okazało, że pokrowce maja dziure na żepe i normalnie je założyłem (no może trzeba było rozerwac 2-3 cm szwa). Przy zakupie pokrowców myslałem, że to minutka i założe ... okazało sie jednak, że to nie taka prosta sprawa.

P.S. Nie polecam robienia tego w zimny zimowy wieczór grinser006.gif Najłatwiej jest wymątować siedzenia i przynieść je do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdolności manualne poszły na uruchomienie silnika, opuściły juz mnie wszelkie siły związane z tym pojazdem frown.gif pod każdym względem jest on niedoskonały i wredny w użytkowaniu, jedyne co go trzyma przy życiu, to to, że niewątpliwie jest moj wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moje zdolności manualne poszły na uruchomienie silnika, opuściły juz

> mnie wszelkie siły związane z tym pojazdem pod każdym względem

> jest on niedoskonały i wredny w użytkowaniu, jedyne co go trzyma

> przy życiu, to to, że niewątpliwie jest moj

Wredny to nie jest, może czasem trochę kapryśny zlosnik.gif, ale nie trzeba się zniechęcać i pokazać mu kto rządzi - wtedy ulega zlosnik.gif

Trwa to owszem trochę więcej czasu, ale nie jest niemożliwe. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak przy okazji.... o te zagłówki to se można głowę połamać są tak

> cholernie twarde że można po nich skakać ...chyba że u Was są

> inne ale wątpie.

Też są twarde, ale przecież one są tak usytułowane że podczas jazdy niewygodnie jest opierać głowę tak więc bez różnicy czy są twarde czy miękkie zlosnik.gif

Myślę, że mają zapobiegać przed klasycznym skręceniem karku podczas uderzenia w tył autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.