Skocz do zawartości

Sony 6CD II generacji


olszif

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , stałem się posiadaczem focusa, jest to mój pierwszy ford więc mam na początek pytanko na temat radia (jak na zdjęciu) zamontowanego w moim aucie.

287310723-radio.jpg

Szukałem na tym forum informacji, ale nie znalazłem, a chodzi mi o możliwość podłączenia telefonu do tego radia. Nie mam instrukcji. Po naciśnięciu przycisków PHONE lub zielonej oraz czerwonej słuchawki pojawia się napis MUTE i nie bardzo wiem jak można skonfigurować ten sprzęt. Może trzeba dokupić jakiś moduł bluetooth. Za wszystkie podpowiedzi z góry dzięki.

post-16745-14352522279039_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo:

1. nie masz instalacji do telefonu i musisz dokupic pare rzeczy i zainstalowac. Bogata lektura co i jak jest na forum fordclub. Musisz poszukac.

2. masz instalacje do fona, tylko modul BT jest popsuty. U mnie sie popsul. Dokupilem sam modul BT, podlaczylem i goli jak dawniej.

Faktycznie moge potwierdzic - mega przydatna rzecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich , stałem się posiadaczem focusa, jest to mój pierwszy ford więc mam na początek

> pytanko na temat radia (jak na zdjęciu) zamontowanego w moim aucie.

> Szukałem na tym forum informacji, ale nie znalazłem, a chodzi mi o możliwość podłączenia telefonu

> do tego radia. Nie mam instrukcji. Po naciśnięciu przycisków PHONE lub zielonej oraz

> czerwonej słuchawki pojawia się napis MUTE i nie bardzo wiem jak można skonfigurować ten

> sprzęt. Może trzeba dokupić jakiś moduł bluetooth. Za wszystkie podpowiedzi z góry dzięki.

mialem takie samo radio w mondeo i mialem BT, u mnie moduł był widoczny po wykręceniu schowka przed pasażerem 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo:

> 1. nie masz instalacji do telefonu i musisz dokupic pare rzeczy i zainstalowac.

Nie mam sterowania przy kierownicy do telefonu i w zasadzie nie jest mi niezbędny, czy można podłączyć sam moduł BT i zrobić w ten sposób zestaw głośnomówiący z radyjka, czy jednak trzeba cały komplet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam sterowania przy kierownicy do telefonu i w zasadzie nie jest mi niezbędny, czy można

> podłączyć sam moduł BT i zrobić w ten sposób zestaw głośnomówiący z radyjka, czy jednak trzeba

> cały komplet ?

Kupa z tym roboty ... nie opłaca się, a do tego bardzo ciężko znaleźć moduł BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego nie chcę sterowania przy kierownicy, oczywiście tylko jeżeli się da, żeby radio działało

> jako zestaw głośnomówiący.

> Moduł bluetooth

Sprawdź, bo do każdego radia jest inny moduł i zorientuj się jak to podłączyć. Ja u siebie zrezygnowałem jak poczytalem ile to zabawy.

Poza tym moduł z aukcji wyglada na moduł od focusa 3 panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego nie chcę sterowania przy kierownicy, oczywiście tylko jeżeli się da, żeby radio działało

> jako zestaw głośnomówiący.

> Moduł bluetooth

musisz poczytac ten watek na fordclub.

ja nie studiowalem go tak od A do Zet, bo nie mialem potrzeby.

faktycznie jest z tym troche zabawy i szukania roznych gratow po necie jesli chcesz wydac mniej siana i nie chcesz isc na latwizne kupujac w ASO.

moduł nie jest cieżko dostać tylko trzeba dobrać właściwy, żeby działał.

ja kupiłem taki sam jak miałem tutaj:

http://www.ford-malwowa.com.pl/?id=kontakt

ten modul co dales to chyba bedzie pasowal do radia od roku 2008 (posiada oznaczenie 8m5t.....).

ja potrzebowałem 7m5t....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.