Skocz do zawartości

Croma z Gniezna???!!!


Havcaaren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżdżę aktualnie Bravą 1999/2000 smile.gif i co dziwne jak kupowałem 1 właściciel, faktury z salonu polskiego dla mnie przy zakupie miała 67 tys. teraz ledwo dobije zaraz do 170 tys. czyli 100 tys. km moje smile.gif mało jeżdżę...ale przydałoby się coś większego. Opcji jest wiele ale nie we Fiacie, zostaje Croma. Więc moje pytanie o silnik 1.8 16v benzyna. Nigdy nie miałem diesla ale jeździłem wieloma. Przyjemność z jazdy ogromna, tylko przerażają wizje napraw. Więc może benzyna. Wiem, że NIE KUPUJE SIĘ AUT Z GNIEZNA, ale ta jest taka ładna...:)http://otomoto.pl/fiat-croma-1-8-16v-96tys-km-lift-idealna-C30939502.html

Proszę o uwagi i komentarze, co w niej jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Jeżdżę aktualnie Bravą 1999/2000 i co dziwne jak kupowałem 1 właściciel, faktury z salonu

> polskiego dla mnie przy zakupie miała 67 tys. teraz ledwo dobije zaraz do 170 tys. czyli 100

> tys. km moje mało jeżdżę...ale przydałoby się coś większego. Opcji jest wiele ale nie we

> Fiacie, zostaje Croma. Więc moje pytanie o silnik 1.8 16v benzyna. Nigdy nie miałem diesla ale

> jeździłem wieloma. Przyjemność z jazdy ogromna, tylko przerażają wizje napraw. Więc może

> benzyna. Wiem, że NIE KUPUJE SIĘ AUT Z GNIEZNA, ale ta jest taka ładna...:)

> http://otomoto.pl/fiat-croma-1-8-16v-96tys-km-lift-idealna-C30939502.html. Proszę o uwagi i

> komentarze, co w niej jest nie tak?

popraw link bo nie gada, trzeba usunąć kropke z tyłu.

Co do auta to wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po za tym, że stoi... rok to całkiem fajna, tylko nie wiem czemu się sprzedać nie chce? Przebieg

> to co najmniej 2x taki jak w ogłoszeniu.

poważnie tak długo? nie kojarze ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tym komisie jak szukałem dla siebie - generalnie na 2 egzemplarze 2 były bite i to mocno - czujnik lakieru w rękę nr. vin i sprawdzać, dobrze by było podjechać na stację diagnostyczną ale pewnie wszyscy tam żyją ze sprzedaży "niebitych" aut i diagnosta może z nimi współpracować - może w Gnieźnie jest serwis fiata to tam bym na twoim miejscu podjechał z tym egzemplarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobię zacytować moje zachwyty z MareaClubPolska

"Cisza, cisza i jeszcze raz cisza. W środku nic nie słychać absolutnie. Wygoda też nie porównywalnie większa. Aktualnie był tylko test skrzyni, ale prędkości też jakoś bardzo nie czuć. Nawet nie wiedziałem kiedy do 100 się rozbujała. Przyspieszenie nie ziemskie, poniżej 10s do setki."

"To prawda co mówisz. W M jest ciszej, niż w stilo. Ale o Cromie tego powiedzieć nie mogę. W trakcie jazdy po mieście silnika nie sposób usłyszeć. Zobaczymy jak to wygląda na trasie."

"No nie mogę mówić, jazda Cromką to niebo a ziemia w porównaniu do M. Ani się nie obejrzałem, a na zegarze już 100, pedał troszkę bardziej w podłogę, a tam 150. Tym samochodem się nie jeździ, nim się płynie. Niby taki kolos, a zdecydowanie żwawszy od Mery."

"Wczoraj 250km autostradą przebyliśmy i prędkości rzędu 160, 177 km/h nie przysparzają żadnych problemów czy niedogodności. W autku nadal cisza, a i spalanie znacząco nie wzrasta. 1100km pokonaliśmy w około 12h. Cromka spaliła 5,9l/h przy obciążeniu ok. 500kg. Jej masa wynosiła ok. 2100kg a na pusto waży 1600kg. Średnia prędkość wynosiła 80km/h."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w Gnieźnie jest serwis fiata to tam bym na twoim miejscu podjechał z tym egzemplarzem

W gnieznie ASo FIAT-a jest 1-2 km od komisu, bo tak zaglebie na jednej ulicy wiec sie czlowiek nie najezdzi.

ja moja sprawdzalem i wyszlo 250zl.

Popodpinali, polookali, poszarpali, powiedzieli ze stan bez zastrzezen wiec jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się , że kto jak kto ale akurat kolega Saigon ma sprawdzone wieści w tej materii smirk.gif

Co do wydruków z badania w ASO - dają w ogóle czasem takie ? grinser006.gif

Po za tym nie trzeba nic fałszować - wystarczy nie poinformować kupującego o istotnych usterkach w aucie i na to samo wyjdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.