Skocz do zawartości

terenówka do wyjazdów na ryby


dennis_sc

Rekomendowane odpowiedzi

samochód byłby używany ze 2x w miesiącu przy czym najbardziej byłby potrzebny na wiosne lub kiedy popada zeby dojechać nad wodę kiedy inni zwykłymi samochodami nie dadzą rady uzbroj_zlo.gif

czekałaby go mocno podmokła lub wręcz zalana łąka i błoto raczej nieextremalne, skoro straz graniczna defenderami z (jak na moje laickie oko) nie terenowymi oponami daje radę ok.gif

musi do niego wejść stado sprzetu wedkarskiego (krzeselka, wedki, wiadra, parasole etc) , od bidy czesc z tych rzeczy mozna by i w trumnie na dachy targać (o ile da się trumne zalozyc). samochod w zasadzie tylko dla 2 osob

Sprzet głównie by stał pod chmurką więc dobrze by było żeby nie miał problemu z odpalaniem po takim oczekiwaniu smile.gif

oczywiście chciałbym za niego zapłacić jak najmniej i jak najmniej pozniej inwestować ok.gif

chciałbym tylko dojechac na ryby i pozniej z nich wrocic dlatego chciałbym jak najmniej zainwestowac - to w końcu zachcianka wink.gif

nie znam sie na terenowkach stąd potrzebuje pomocy/rady ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samochód byłby używany ze 2x w miesiącu przy czym najbardziej byłby potrzebny na wiosne lub kiedy

> popada zeby dojechać nad wodę kiedy inni zwykłymi samochodami nie dadzą rady

> czekałaby go mocno podmokła lub wręcz zalana łąka i błoto raczej nieextremalne, skoro straz

> graniczna defenderami z (jak na moje laickie oko) nie terenowymi oponami daje radę

> musi do niego wejść stado sprzetu wedkarskiego (krzeselka, wedki, wiadra, parasole etc) , od bidy

> czesc z tych rzeczy mozna by i w trumnie na dachy targać (o ile da się trumne zalozyc).

> samochod w zasadzie tylko dla 2 osob

> Sprzet głównie by stał pod chmurką więc dobrze by było żeby nie miał problemu z odpalaniem po takim

> oczekiwaniu

> oczywiście chciałbym za niego zapłacić jak najmniej i jak najmniej pozniej inwestować

> chciałbym tylko dojechac na ryby i pozniej z nich wrocic dlatego chciałbym jak najmniej

> zainwestowac - to w końcu zachcianka

> nie znam sie na terenowkach stąd potrzebuje pomocy/rady

Dycha zakup, dycha na start.

Patrol krotki, vitara dluga.

Albo sama pierwsza dycha i nie przejmowac sie duperelami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do dojazdów na rybki bez zabaw to w zupełności jakaś Frotka za kilka tys starczy. A za kilkanaście tys można całkiem świeżą wyprodukowaną w XXIw kupić .

Za nieduże pieniądze można też koreańskiego Wrangla wyrwać zlosnik.gif Kia Retona hmm.gif

kia-retona-665x479.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samochód byłby używany ze 2x w miesiącu przy czym najbardziej byłby potrzebny na wiosne lub kiedy

> popada zeby dojechać nad wodę kiedy inni zwykłymi samochodami nie dadzą rady

> czekałaby go mocno podmokła lub wręcz zalana łąka i błoto raczej nieextremalne, skoro straz

> graniczna defenderami z (jak na moje laickie oko) nie terenowymi oponami daje radę

> musi do niego wejść stado sprzetu wedkarskiego (krzeselka, wedki, wiadra, parasole etc) , od bidy

> czesc z tych rzeczy mozna by i w trumnie na dachy targać (o ile da się trumne zalozyc).

> samochod w zasadzie tylko dla 2 osob

> Sprzet głównie by stał pod chmurką więc dobrze by było żeby nie miał problemu z odpalaniem po takim

> oczekiwaniu

> oczywiście chciałbym za niego zapłacić jak najmniej i jak najmniej pozniej inwestować

> chciałbym tylko dojechac na ryby i pozniej z nich wrocic dlatego chciałbym jak najmniej

> zainwestowac - to w końcu zachcianka

> nie znam sie na terenowkach stąd potrzebuje pomocy/rady

ja z uporem maniaka będę polecał tego brzydala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dycha zakup, dycha na start.

> Patrol krotki, vitara dluga.

> Albo sama pierwsza dycha i nie przejmowac sie duperelami

nie no 2 dychy na zabawkę, która będzie głównie stała i to 200km ode mnie (czyli nie pojeżdżę sobie kiedy jak najdzie mnie ochota) to zdecydowanie za dużo frown.gif

liczyłem ze do takich marnych zastosowań w 5 klockach się zamknę crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tylko do dojazdów na rybki bez zabaw to w zupełności jakaś Frotka za kilka tys starczy. A za

> kilkanaście tys można całkiem świeżą wyprodukowaną w XXIw kupić .

> Za nieduże pieniądze można też koreańskiego Wrangla wyrwać Kia Retona

no dobra a co warta takie kiee? wyglądają świeżo, mają połowę wiosen, które maja jej bardziej "terenowi" bracia i siostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra a co warta takie kiee? wyglądają świeżo, mają połowę wiosen, które maja jej bardziej

> "terenowi" bracia i siostry

Części z tego co czytałem od Kia Sportage więc problemów z serwisem być nie powinno zlosnik.gif Napęd na tył, dołączany przód, reduktor - na ryby więcej nie potrzeba zlosnik.gif Podobno dość miękkie i stosunkowo wygodne. Jakbym nie miał Rockyego to sam bym się nią zainteresował zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no 2 dychy na zabawkę, która będzie głównie stała i to 200km ode mnie (czyli nie pojeżdżę

> sobie kiedy jak najdzie mnie ochota) to zdecydowanie za dużo

> liczyłem ze do takich marnych zastosowań w 5 klockach się zamknę

Aaaa jak w tych pieniądzach i do okazjonalnej jazdy to szukaj tu grinser006.gifgrinser006.gif

http://allegro.pl/listing/listing.php?id=149&order=p&string=honker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tylko do dojazdów na rybki bez zabaw to w zupełności jakaś Frotka za kilka tys starczy. A za

> kilkanaście tys można całkiem świeżą wyprodukowaną w XXIw kupić .

> Za nieduże pieniądze można też koreańskiego Wrangla wyrwać Kia Retona

brawo że napisałeś coś innego niż patrol czy cherokee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.