Skocz do zawartości

Autobus się zepsuł. Sprawdź tempomat :(


biniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę sobie dzisiaj do pracy na tempomacie a tu autko zwalnia a na wyświetlaczu W PAMIĘCI 100km/h. Przyciski tempomatu nic nie zmieniały i pojawiło sie sprawdź tempomat i usterka elektroniki.

Na razie udało mi sie MaxiTestem odczytać, że był błąd korelacji styków A i B pedalu hamulca.

Tempomat zadzialał po skasowaniu. Zobaczymy co bedzie w drodze powrotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jadę sobie dzisiaj do pracy na tempomacie a tu autko zwalnia a na wyświetlaczu W PAMIĘCI 100km/h.

> Przyciski tempomatu nic nie zmieniały i pojawiło sie sprawdź tempomat i usterka elektroniki.

> Na razie udało mi sie MaxiTestem odczytać, że był błąd korelacji styków A i B pedalu hamulca.

> Tempomat zadzialał po skasowaniu. Zobaczymy co bedzie w drodze powrotnej.

A co ma być, jak się zacznie powtarzać to stycznik hamulca do wymiany smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jadę sobie dzisiaj do pracy na tempomacie a tu autko zwalnia a na wyświetlaczu W PAMIĘCI 100km/h.

> Przyciski tempomatu nic nie zmieniały i pojawiło sie sprawdź tempomat i usterka elektroniki.

> Na razie udało mi sie MaxiTestem odczytać, że był błąd korelacji styków A i B pedalu hamulca.

> Tempomat zadzialał po skasowaniu. Zobaczymy co bedzie w drodze powrotnej.

jop gdzieś wyczytałem że potrafi się jakiś babol wyświetlić jak się dwa przyciski na raz zewrą ok.gif więc przypuszczam że pierdoła ok.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dojechałem do domu i wszystko gra. Czyli był foch. Mam nadzieję.

jak spisuje się ten soft ?

to jest to samo ?

http://allegro.pl/maxiecu-renault-obd2-hit-2013-dawniej-maxitest-i3681771774.html

jakieś wymagania co do sprzętu bo może bym sobie netbooka zintegrowałem do tego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak spisuje się ten soft ?

> to jest to samo ?

> http://allegro.pl/maxiecu-renault-obd2-hit-2013-dawniej-maxitest-i3681771774.html

> jakieś wymagania co do sprzętu bo może bym sobie netbooka zintegrowałem do tego

To jest to właśnie.

Można odczytać błędy poszczególnych modułów i skasować. Właściwie to tyle. U mnie działa pod Win 7, ale lepiej działa nna wirtualnym XP. Nie wiem czemu.

W sumie to kilka aut zdiagnozowałem czyli się zwrócił (mam wersję pełną - nie tylko Renault)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest to właśnie.

> Można odczytać błędy poszczególnych modułów i skasować. Właściwie to tyle. U mnie działa pod Win 7,

> ale lepiej działa nna wirtualnym XP. Nie wiem czemu.

> W sumie to kilka aut zdiagnozowałem czyli się zwrócił (mam wersję pełną - nie tylko Renault)

qrde może pomyśle nad tym hmm.gif ciekawe czy jest jakaś alternatywa na to hmm.gif też miałeś taki zestaw soft plus kabel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> qrde może pomyśle nad tym ciekawe czy jest jakaś alternatywa na to też miałeś taki zestaw soft

> plus kabel ?

Kabel z ELM327 miałem już dawno. Kupiłem soft do wszystkich w ramach zakupu grupowego na forum megane.com.pl Było troche taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.