Skocz do zawartości

Grudzień - ida święta


Rekomendowane odpowiedzi

> Stilo to Fiat pełną gębą

> Pojeździj po wrocławiu to zaraz się wybije

W Katowicach i w Belgii w Cromie zawiecho nie wybilo ok.gifjedynie co musialem zmienic to drazki kierownicze bo byly felerne jakies, to przy okazji koncowki drazkow tez nowe byly, mimo ze byly ok ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem że pisałeś o oplu

Ale w Insigni nie wiem czy mocno zmienili zawieszenie w stosunku vectra/croma/, bo mam wrazenie ze tak samo twarde jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w Insigni nie wiem czy mocno zmienili zawieszenie w stosunku vectra/croma/, bo mam wrazenie ze

> tak samo twarde jest.

No dobra, niech będzie, fajna ta Insignia, tylko musiałbym poczekać aż dzieciaki wyrosną z fotelików, bo by mnie po plecach kopały zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, niech będzie, fajna ta Insignia, tylko musiałbym poczekać aż dzieciaki wyrosną z

> fotelików, bo by mnie po plecach kopały

Fajna, ale tak jak mowisz, jak juz dzieciaki wyrosna, ja na szczescie wysoki nie jestem, to miejsca z tylu jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawieszenie twarde, silnik fiatowski

Se INSE kupil i BOXu szuka bo kufra brak foremnego smile.gif)

Prosze Panstwa oto ŁOPEL , pali ino kilka kropel, jest skuteczny i bezpieczny, niezawodny i bajeczny......jakos tak lecialo:)

Co by nie mowic INSA podoba mi sie ale jakby CROMKE II podali po dzisiejszemu to pewnie kawal wozidla byloby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To już by była Croma III. Może kiedyś

Ano tak CROMA III, kiedys widzialem jakas zajawke i no,no....oko ucieszylo.

INSA ciasnawa z srodku, dach uklepali, w srodku froteryzm:)

Ale taka 2T 220 koniuf pod lejcami to musi niezle ciagnac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pierwszy raz taką wersję widzę, pomijam lcd w zagłówkach, ale stołki z elektryczną regulacją widzę

> pierwszy raz

> klik

Fakt, bogato a skad sygnal na LCD w zaglowkach????

Ja chcialbym miec taki szyber podwojny i jakies tluste HiFi wink.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pierwszy raz taką wersję widzę, pomijam lcd w zagłówkach, ale stołki z elektryczną regulacją widzę

> pierwszy raz

> klik

Ja taka ogladalem w Czechach, tez 2,4 jtd, miala wszystko,prócz lcd w zaglowkach bo tego w std nie bylo.A Croma po FL miala w suficie zamontowane dvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja taka ogladalem w Czechach, tez 2,4 jtd, miala wszystko,prócz lcd w zaglowkach bo tego w std nie

> bylo.A Croma po FL miala w suficie zamontowane dvd.

to wiem że w suficie był bo oglądałem 2 takie smile.gif ale elektryki w stołkach nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciągnie wink.gif

przesiadka z cromy do bravo dla żony to mały szok, w sumie nie potrzeba nam takiego dużego auta i bravo wystarcza ale cisza, komfort, wygoda, przestrzeń tego żonie brakuje a teraz takie czasu naszyły że i z bravo trzeba zrezygnować na rzecz czegoś dużo tańszego i w stilo się będę pchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj ciągnie

> przesiadka z cromy do bravo dla żony to mały szok, w sumie nie potrzeba nam takiego dużego auta i

> bravo wystarcza ale cisza, komfort, wygoda, przestrzeń tego żonie brakuje a teraz takie czasu

> naszyły że i z bravo trzeba zrezygnować na rzecz czegoś dużo tańszego i w stilo się będę pchać

Kawal fajnego auta Croma.

Tylko znalezc dobre Stilo teraz, to juz nie łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co trzeba robić, jeść ,pić aby tyle schudnąć

> Dawaj receptę bo ja muszę pasek wymienić na dłuższy

MŻ -mniej żreć

jem do godziny 18, mniejsze porcje i duzo wody gazowanej pije, bardzo malo slodyczy,zero chipsow i w 3 miesiace 10kg stracilem, na silownie i basen nie chodzilem, bo nie mam na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> MŻ -mniej żreć

zlosnik.gif

> jem do godziny 18, mniejsze porcje

to prawidłowo

> i duzo wody gazowanej pije,

to nie za dobrze -zmień na niegazowaną cool.gif

>bardzo malo slodyczy,zero chipsow

to też dobrze smile.gif

> w 3 miesiace 10kg stracilem,

ok.gifclaps.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.