Skocz do zawartości

Grudzień - ida święta


Rekomendowane odpowiedzi

> dojeżdża tirowiec do skrzyżowania , rozgląda się - z lewej smart a z prawej też nic nie jedzie

Ale ja nim nie będę jeździł tylko pchał.... to jedyny sposób aby schudnąć hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ja nim nie będę jeździł tylko pchał.... to jedyny sposób aby schudnąć

No to jest dobry sposób , ja testuje inny sposób (myślę ,że przyjemniejszy) mianowicie zwiększyłem częstotliwość aktów miłosnych i mam dwa w jednym hehe.gif chudnę i żona bardziej zadowolona a co za tym idzie mniej chodzi na zakupy . Wow to trzy w jednym yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję , tylko przez to moje wczorajsze siedzenie na MK, dziś muszę kupić nową skrzynkę

> lubuskiego, bo zapas na sylwestra się wysączył

> Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich

To nerwy słabe zlosnik.gifzlosnik.gif

Wszystkiego dobrego w nadchodzacym Nowym Roku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję , tylko przez to moje wczorajsze siedzenie na MK, dziś muszę kupić nową skrzynkę

> lubuskiego, bo zapas na sylwestra się wysączył

> Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich

Jakie piwo kupować przecież musisz zaoszczędzić na te ledy na które podobno cie nie stać. hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Te ledy co zostały tam pokazane to normalnie cud miód i malina zlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifsciana.gif

Szczęśliwego Nowego Roku 20.GIF20.GIF20.GIF20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie piwo kupować przecież musisz zaoszczędzić na te ledy na które podobno cie nie stać.

> Te ledy co zostały tam pokazane to normalnie cud miód i malina

Piwo na zeszyt kupię w zaprzyjaźnionym sklepiku. Niestety z ledów mają tam tylko lody na patyku zlosnik.gifzlosnik.gif

> Szczęśliwego Nowego Roku

20.GIF20.GIF20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.