Skocz do zawartości

boguslawski.org.pl


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

Mają do sprzedaży Burgmana (i to nie jednego) z 2010roku, za 2/3 ceny. W ogóle mają wiele sprzętów z tego rocznika a i starsze się trafiają. Ktoś się interesował? Jak oni to robią i co się traci na takim zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mają do sprzedaży Burgmana (i to nie jednego) z 2010roku, za 2/3 ceny. W ogóle mają wiele sprzętów

> z tego rocznika a i starsze się trafiają. Ktoś się interesował? Jak oni to robią i co się

> traci na takim zakupie?

masz tylko gwarancję u pana bogusławskiego. a żeby miec tą gwarancję to pan bogusławski każe robic przeglady w ASO danej marki.

miałem taki przypadek że klient kupił quada w podobnej do pana bogusławskiego firmie i padło mu wspmaganie... wiec klient dostał przykaz żeby wstawic do ASO i naprawiac... quad został naprawiony ale bez opłacenia faktury nie został wydany. klient sie z lekka wkur...ił bo pan "importer" zechciał uregulowac fakturę po miesiącu....

chyba nie musze mówic co znaczy miesiąc bez quada w okresie letnim...

druga sprawa to taki pan "importer" nie poinformuje cię o akcjach serwisowych bo musiałby to zrobic za własne pieniądze. np w an400 (lub w mniejszym) o ile pamietam była akcja serwisowa zwiazana z głośną pompą paliwa...

w gsxr1000 była akcja zwiazana z modułem zapłonowym (ok3500zł) i z zaworem ISC...

wybór należy do ciebie...

a który burgman cie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz tylko gwarancję u pana bogusławskiego. a żeby miec tą gwarancję to pan bogusławski każe robic

> przeglady w ASO danej marki.

> miałem taki przypadek że klient kupił quada w podobnej do pana bogusławskiego firmie i padło mu

> wspmaganie... wiec klient dostał przykaz żeby wstawic do ASO i naprawiac... quad został

> naprawiony ale bez opłacenia faktury nie został wydany. klient sie z lekka wkur...ił bo pan

> "importer" zechciał uregulowac fakturę po miesiącu....

> chyba nie musze mówic co znaczy miesiąc bez quada w okresie letnim...

> druga sprawa to taki pan "importer" nie poinformuje cię o akcjach serwisowych bo musiałby to zrobic

> za własne pieniądze. np w an400 (lub w mniejszym) o ile pamietam była akcja serwisowa zwiazana

> z głośną pompą paliwa...

> w gsxr1000 była akcja zwiazana z modułem zapłonowym (ok3500zł) i z zaworem ISC...

> wybór należy do ciebie...

> a który burgman cie interesuje?

No to nieciekawie z takim serwisowaniem, mam serwis Suzuki dosłownie obok domu i wolałbym jak już mieć pretensje do nich a nie przez pośredników

Mnie interesuje na przykład taki:

http://boguslawski.otomoto.pl/suzuki-burgman-an-400-abs-le-2010-nowy-M3826526.html

Szukam jakiegoś AN 400 z ABS, bezwypadkowy albo po małej szkodzie ale przed naprawą, z przebiegiem do 20 tys. Wiem ile to mnie będzie kosztować i teoretycznie jest jakiś sens w dołożeniu paru tysięcy i zakupie pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spojrz na temat z drugiej strony - nie jeżdżone 3letnie moto za 2/3 ceny. Ile kosztuje używka z

> rynku? Też pewnie w okolicach 2/3 wartości nowego (strzelam, nie śledzę cen ), a kupujesz

> kota w worku.

używka stoi w okolicach połowy wartości nowego-nowego a pomiędzy nią a "bogusławskim" jest różnica z 7 tysięcy. Z drugiej strony ażeby kupić "bogusławskiego" to trzeba wyłożyć o połowę więcej niż na używany spineyes.gif

Ma to sens ale też i nie ma bo rocznika świeżego ten sprzęt nie posiada już w dniu zakupu a przebieg przykładowo nakręcę ze 20 tys. w dwa lata i jakakolwiek przewaga nad innymi używkami z rynku przestaje istnieć. Tyle, że mam luksus bycia pierwszym, który pierdnie w kanapę i bezawaryjna jazda niepołączona z niespodziankami zakupu sprzętu po kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie sprzedają trzyletnie moto w cenie 50% wartości nowego?

Cena nowego Burgmana ze strony Suzuki to 31.500- 33.000. Nie znajdziesz czegoś z 2010 za około 16.000? Zasadniczo tak się cenią ale problem jest w tym, że jest ich bardzo mało a jak ja mam jeszcze upodobania co do koloru i wymóg ABS to nie ma co kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena nowego Burgmana ze strony Suzuki to 31.500- 33.000. Nie znajdziesz czegoś z 2010 za około

> 16.000? Zasadniczo tak się cenią ale problem jest w tym, że jest ich bardzo mało a jak ja mam

> jeszcze upodobania co do koloru i wymóg ABS to nie ma co kupić

cena ze strony to nie cena transakcyjna wink.gif

pogadaj z suzuki, które masz obok ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cena ze strony to nie cena transakcyjna

> pogadaj z suzuki, które masz obok

Gadałem z nimi ze dwa lata temu jak nie było mnie jeszcze stać na obecny zakup a mocno chciałem jeździć i jakieś Kymco mi po głowie chodziło. Na allegro i otomoto było sporo w okolicach 13 tysięcy z "wadą" w postaci starszego rocznika. Oni się tym nie zajmowali, namawiali mnie na nówkę w normalnej cenie z korzystnym finansowaniem brakującej kwoty. Ile by nie zeszli z ceny Burgmana to nie mam co marzyć o zakupie nowego od dilera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.