Skocz do zawartości

co wy na to


langum

Rekomendowane odpowiedzi

> badziewie wyrzucisz tylko kase w bloto kolega kupil i szumi wogole to

> zasieg w aucie ma słaby kicha i tyle

A wnuczka babci mojej sąsiadki miała i ... Ludzie, wypowiadajcie się o czymś jeżeli mieliście swoje doświadczenia z czymś, a nie jedna baba drugiej babie... screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez audiofilem nie jestem i aktualnie slucham muzy z mojego mp3 playera z kasetka konekcyjna wlozona do fiatowskiego radia jakosc mi wystarcza wiec jezeli mialaby byc porownywalna to skorzystalbym bo z ta kasetka jest duzo zabawy przy wychodzeniu i wchodzeniu do auta ale jezeli to naprawde syf to sobie podaruje bo 100 to dla studenta calkiem sporo kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez audiofilem nie jestem

Skoro nie jesteś, to może alternatywą może być coś takiego jakiś tekst za rozsądną cenę. Może nie jest to sprzęt markowy, ale działa (mam w domu inne produkty tej firmy i jestem zadowolony). Złodzieje się tym raczej ni interesują, obsługa wygodniejsza no i jakoś nawet to wygląda. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to za 30 to sam transmiter do niego jeszcze podlaczam wlasnego mp3 i osobno kablem do zapalniczki a moj mp3 i tak baterie zrzera a w tym za 100 podlaczasz obojetnie jaki pendrive i wszystko razem wkldasz i wyjmujesz z tym radiem to odpada fabryczne mi w miare pasuje i nie musze chowac panelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko to za 30 to sam transmiter do niego jeszcze podlaczam wlasnego

> mp3 i osobno kablem do zapalniczki a moj mp3 i tak baterie

> zrzera a w tym za 100 podlaczasz obojetnie jaki pendrive i

> wszystko razem wkldasz i wyjmujesz z tym radiem to odpada

> fabryczne mi w miare pasuje i nie musze chowac panelu

Twój wybór, podałem tylko ewentualną alternatywę. Wszystko ma swoje + i -.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.