Skocz do zawartości

Jakie elementy wchodzą w skład przedniego nadkola Astry G


themark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie jak w tytule smirk.gif . Ponieważ dziś na parkingu jakaś sierota zahaczyła mi samochód tak, że lekko wgiął się przedni prawy błotnik, wypadł reflektor i pół zderzaka się wyczepiło irked.gif. A w związku z tym popękały jakieś plastiki przy przednim nadkolu i jakby pod lampą. Tak zajrzałem z latarką to widać że są to elementy osobno przykręcane. Zaś nigdzie nie można znaleźć jakie to są elementy. Czy ktoś z Szanownych forumowiczów jest może zorientowany jak te elementy się nazywają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wypiął się zderzak to na 99% szlak trafił ślizg . Na pewno urwało się "uszko" od nadkola przykręcane do zderzaka na dole, ale z tym da się żyć. Na dole zderzak jest przyczepiony na 3 spinki. Możliwe że zostały tylko wyrwane lub ścięte. Od góry zderzak jest mocowany na dwie spinki ( widoczne po otwarciu maski). One też mogły się tylko wypiąć lub skruszyć.

Co do lampy to poszły wszystkie mocowania czyli dwa uszka od góry i jedno pod spodem. Jak dla mnie to lampa do wymiany.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro wypiął się zderzak to na 99% szlak trafił ślizg . Na pewno urwało się "uszko" od nadkola

> przykręcane do zderzaka na dole, ale z tym da się żyć. Na dole zderzak jest przyczepiony na 3

> spinki. Możliwe że zostały tylko wyrwane lub ścięte. Od góry zderzak jest mocowany na dwie

> spinki ( widoczne po otwarciu maski). One też mogły się tylko wypiąć lub skruszyć.

> Co do lampy to poszły wszystkie mocowania czyli dwa uszka od góry i jedno pod spodem. Jak dla mnie

> to lampa do wymiany.

> pzdr

Tak. Lampa oczywiście do wywalenia. Ale chodzi mi o te elementy plastikowe na przedniej części nadkola. Tam są takie jakby plastikowe fartuchy. Właśnie, nigdzie nie mogę znaleźć co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie coś ?

No i sprawa rozwiązana. Okazało się że to nadkole moje popękało na kilka części i na pierwszy rzut okiem wydawało się, że jest ich tam kilka. Że nadkole składa się s kilku elementów.

Tak to jest to nadkole hehe.gif kurcze jak się połamie to i wygląda inaczej. Temat więc zamykam i dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.