Skocz do zawartości

Pożegnianie z Chevroletem


Cezariusz11

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy dwa dni temu sprzedałem swojego Lacetona, i zamierzam kupić opla w związku z tym w kąciku Chevroleta będę już gościem a nie pełnoprawnym chevi klubowiczem. Bardzo dziękuję Wam za miłą koleżeńska atmosferę oraz wiele dobrych, przydatnych praktycznych rad.

Pozdrawiam

Cezariusz11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jednak strategia GM działa. Miało być więcej chętnych na opla... to jest.

Kolego moja sprzedaż Lacettiego nie miała nic wspólnego ze strategią GM, tylko to wniknęło z faktu, że urodziła mi się córeczka i potrzebowałem większe - kombi. A trafiłem na bardzo zadbanego opla Vectrę C z "dobrych rąk" więc szybka decyzja :-)

Myślę, że nie ma co się martwic o zaplecze części do Cheviego, ponieważ są prywatni importerzy części jak np POTAK więc będzie dobrze :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że nie ma co się martwic o zaplecze części do Cheviego, ponieważ są prywatni importerzy

> części jak np POTAK więc będzie dobrze :-) Pozdrawiam

Ale na cenę podzespołów jednak mocno wpływa popularność i ilość danego pojazdu na rynku. Nie ma bata, ceny podzespołów na pewno będą droższe niż gdyby Chevrolet kontynuował w kolejnych latach swoją działalność. A start miał obiecujący i z roku na rok odcinał coraz większy kawałek tortu. Niestety był to falstart frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale na cenę podzespołów jednak mocno wpływa popularność i ilość danego pojazdu na rynku. Nie ma

> bata, ceny podzespołów na pewno będą droższe niż gdyby Chevrolet kontynuował w kolejnych

> latach swoją działalność. A start miał obiecujący i z roku na rok odcinał coraz większy

> kawałek tortu. Niestety był to falstart

Nie ma co dramatyzować. Ja mam wóz, który ma już 10 lat i jeszcze "kapustę" Daewoo na masce i mimo tego daję radę.

Jakoś to na pewno będzie. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma co dramatyzować. Ja mam wóz, który ma już 10 lat i jeszcze "kapustę" Daewoo na masce i mimo

> tego daję radę.

> Jakoś to na pewno będzie.

To jednak inna sytuacja. Kontynuacją daewoo był właśnie Chevrolet. Lacetti to przecież Nubira. Kontynuacji chevroleta w Europie ma nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może się coś jeszcze urodzi?

> Z Daewoo też było tak, że po bankructwie wieszczono już definitywny koniec.

Kolega ma racje Daewoo już dawno nie ma, a części są i to dalej w dobrej cenie. Ja mam zamiar dalej zmienić mojego Hatchback-a na Kombi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma racje Daewoo już dawno nie ma, a części są i to dalej w dobrej cenie. Ja mam zamiar dalej

> zmienić mojego Hatchback-a na Kombi .

a ja chetnie przygarne za jakis czas uzywke orlando;)

ciekawe jak beda staly z cenami za dwa lata.., rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.