Skocz do zawartości

Poszukuję części


kaczorek79

Rekomendowane odpowiedzi

> Kto pomoże znaleźć nr oe, lub taką część w zamienniku, która na zdjęciu jest pod nr 14. To są

> elementy kolumny mcphersona z BMW 318 e36. Element 14 jest bez nr w realoem.

Który rok tej e36 oraz jaka buda?

Dla sedana 09.1994 znalazłem takie info:

Quote:

Dla samochodów z

Wersja krajowa Europa Środkowa

lub

Pakiet na złe drogi

Adapter

31 33 1 091 595


Zastosowanie miał w e32, e34, e36 i e39...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Który rok tej e36 oraz jaka buda?

> Dla sedana 09.1994 znalazłem takie info:

> Quote:

> Dla samochodów z

> Wersja krajowa Europa Środkowa

> lub

> Pakiet na złe drogi

> Adapter

> 31 33 1 091 595

> Zastosowanie miał w e32, e34, e36 i e39...

Sedan 05.1995. Po nr, który podałeś znalazłem tylko info na niemieckim forum, że jest to adapter, który podnosi zawias o 2 cm. Wszystko by się zgadzało, jednak kupienie tego graniczy z cudem. Dzięki za pomoc.

Swoją drogą obejdzie się bez tego. W ubiegłym roku zimę przejeździłem na zawiasie -50/-50, ale w tym roku już kilka razy nieźle przyszorowałem miską i dolną rozpórką. Założyłem na razie ori sprężyny na tył, bo zalegały gdzieś pod ścianą, a na przód dałem po dwie podkładki gumowe nr 13 pod sprężynę. Założyłem też opony tylne 195/65 na przód, a przednie 195/60 na tył. Teraz z przodu poszło 15mm a z tyłu 40mm w górę. Jakoś zimę przejeżdżę i za 3 m-ce zmiana kół i powrót do zawiasu -50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sedan 05.1995. Po nr, który podałeś znalazłem tylko info na niemieckim forum, że jest to adapter,

> który podnosi zawias o 2 cm. Wszystko by się zgadzało, jednak kupienie tego graniczy z cudem.

> Dzięki za pomoc.

> Swoją drogą obejdzie się bez tego. W ubiegłym roku zimę przejeździłem na zawiasie -50/-50, ale w

> tym roku już kilka razy nieźle przyszorowałem miską i dolną rozpórką. Założyłem na razie ori

> sprężyny na tył, bo zalegały gdzieś pod ścianą, a na przód dałem po dwie podkładki gumowe nr

> 13 pod sprężynę. Założyłem też opony tylne 195/65 na przód, a przednie 195/60 na tył. Teraz z

> przodu poszło 15mm a z tyłu 40mm w górę. Jakoś zimę przejeżdżę i za 3 m-ce zmiana kół i powrót

> do zawiasu -50.

Dla sedana z maja 95 roku z silnikiem M43 taki element nie występuje, dostępny jest z silnikami M42 i M44 z serii is i kosztuje w ASO 296,98 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.