Skocz do zawartości

regulacja reflektorów stilo 3D 2003r


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z regulacją reflektorów. Mianowicie świecą tuz przed auto i nie reagują na ustawienie silniczków obojętnie czy na wyświetlaczu są na poz 3 czy 0 ( ustawione na 0), ręczna regulacja też nie reaguje. Od czego zacząć poszukiwanie problemu. Ktoś miał może coś podobnego albo wie jak to ugryźć?

pozdrawiam andre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako krok nr1 "na ucho" posluchac lamp czy silniczki brzecza wtedy kiedy powinny pracowac.

Reflektory osłuchane i nie słyszę żeby pracowały. Czyli możliwe że silniczki szlag trafił:/ Duży problem jest żeby Reflektory wyciągnąć?? wiem że trzymają się na 3 śrubach ale czy trzeba zderzak zdejmować czy jest w miare dojście od strony nadkola??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie trzeba zdejmować reflektorów żeby wymienić silniczki.

To mnie ucieszyło:) Tak więc musze je namierzyć w obudowie i zobaczyć czy dochodzi do nich w ogóle prąd. Widziałem w obudowie dużą okrągłą wtyczkę ona jest tylko zasilająca żarówki czy silniczek również. Przeglądam instrukcję w PDF'ie i nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to w środę obadam i jakby co to jeszcze będę pytał

masz garaz ? masz zwinne rece ?

to dwie istotne informacje czy isc w strone rwania zderzaka czy nurkowanie pod blokiem i lowienie silniczkow z lampy wink.gif

ps. da sie to zrobic pod blokiem tylko trzeba troszke sie pogimnastykowac. To wsztstko zalezy czy jestes mlody zwinny czy dlubak amator ktory znika na pol dnia w garage hehe.gif Sama w sobie usterka prosta do naprawy - tylko dostep klopotliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz garaz ? masz zwinne rece ?

> to dwie istotne informacje czy isc w strone rwania zderzaka czy nurkowanie pod blokiem i lowienie

> silniczkow z lampy

> ps. da sie to zrobic pod blokiem tylko trzeba troszke sie pogimnastykowac. To wsztstko zalezy

> czy jestes mlody zwinny czy dlubak amator ktory znika na pol dnia w garage Sama w sobie

> usterka prosta do naprawy - tylko dostep klopotliwy

Trafiłeś:-) jak znikne w garazu rano to wychodze wieczorem:-P czyli będzie łatwiej ściągnąć zderzak? Podpowiedź jakaś na temat rozmieszczenia śrub mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trafiłeś:-) jak znikne w garazu rano to wychodze wieczorem:-P czyli będzie łatwiej ściągnąć

> zderzak? Podpowiedź jakaś na temat rozmieszczenia śrub mogę liczyć?

Zts wyżej. ....

Są tam 2 linki z dokładnym opisem.

Jak już pisali... wymiana z góry bez problemu.

Robota jak z wymianą żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trafiłeś:-) jak znikne w garazu rano to wychodze wieczorem:-P czyli będzie łatwiej ściągnąć

> zderzak? Podpowiedź jakaś na temat rozmieszczenia śrub mogę liczyć?

zderzak jak zderzak... troche z dolu , troche z gory, troche za nadkolami... generalnie ze 20 srub zardzewialych zasyfionych .. dlubania az nadto. troche jak strzelanie z armaty do wrobla . Ja bym robil w opcji na nurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.