Skocz do zawartości

4x4 WOŚP 12 stycznia 2014 WARSZAWA


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Załoga,

informacyjnie wrzucam, zanotujcie, wpiszcie do kalendarzy i heja po wertepach zlosnik.gif

Impreza nie ma typowego charakteru szuwarowo-bagiennego. Pole z nierównościami dla wszystkich samochodów.

PIKNIK nie rajd.

W zeszłym roku było ciekawie - zwłaszcza dla najmłodszych !

Przejażdżka monster trakiem czy symulator dachowania w smarcie - niezapomniane ok.gifok.gif

Zapraszamy waytogo.gif

Kochani Niniejszym wawa4x4 wraz z ActiFun chciałaby zaprosić Was na piknik offroadowy podczas 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 Stycznia 2014 roku W 2014 na WOŚP mamy za cel zebrać jeszcze więcej pieniędzy, niż w zeszłym roku, czyli ponad 27 042 PLN – to czy nam się uda – zależy od Was. Czy będziecie, czy będziecie licytować, czy będziecie promować nasz piknik. W 2014 roku pozyskaliśmy sponsora, który za każdego „like” tego fanpage przekaże nam na konto WOŚP - 10 groszy, które przekaże w dniu orkiestry wrzucając do puszki. Mamy ponad miesiąc na to żeby wystartować z naszym piknikiem mając już pełną puszkę Miejsce to samo co w zeszłym roku - tylko ciut więcej - więc możemy poszerzyć zakres. Przewiduje 4-5 prób czasowych + atrakcje. Z atrakcji chciałbym żeby były smile.gif ( część już potwierdzona) 1. Monster Truck 2. Psie zaprzęgi 3. Lodowisko 4. Symulatory rajdowe 5. Wożenie terenówką 6. Samochód rajdowy terenowy 7. Monidło z Małyszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A planujesz jakieś wypady za miasto?

No przecież nie będę 24 na lotnisku siedział. Brodzisko zapuszczam, prześcieradłem się owinę i dalej zwiedzać.

Nie usiedzę długo w jednym miejscu.

Na pewno sam Bagdad chcę zwiedzić, potem Basrę (tam też będę).

A i po okolicach się pokręcę. Bezpieczniej tam niż w Afganistanie. Tłuką się głównie między sobą a na zatłoczone targi się nie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przecież nie będę 24 na lotnisku siedział. Brodzisko zapuszczam, prześcieradłem się owinę i

> dalej zwiedzać.

> Nie usiedzę długo w jednym miejscu.

> Na pewno sam Bagdad chcę zwiedzić, potem Basrę (tam też będę).

> A i po okolicach się pokręcę. Bezpieczniej tam niż w Afganistanie. Tłuką się głównie między sobą a

> na zatłoczone targi się nie wybieram.

specjalne pozdrowienia od WOŚPU za utrzymanie postu na wysokiej pozycji biglaugh.gifbiglaugh.gif

uzbroj_zlo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Byłem, miód i wino piłem, wszystkie oesy ukończyłem, Sylwka nie uszkodziłem (chyba)

> Album ze zdjęciami

Fajne te pierwsze zdjęcia - jeszcze ta łączka jako tako wygląda zlosnik.gif

Tam gdzie jeździł monstrer-truck to te koleiny z pół metra miały yikes.gif

Ale bulgotał zacnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.