Skocz do zawartości

Moto z ogłoszenia - potrzebna opinia


username

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Korzystając z dobrej pogody postanowiłem kupić moto jeszcze w tym roku.

Padło na Suzuki M50/M800 i zainteresowała mnie ta aukcja: http://allegro.pl/suzuki-vl800-2009r-2012r-volusia-boulevard-i3618269744.html

Czy może ktoś coś mi powiedzieć na podstawie zdjęć, czy warto w ogóle się pakować w auto i jechać oglądać? Może jest coś co od razu Waszym zdaniem dyskwalifikuje ten egzemplarz?

Ogłoszenie z tego co widzę wisi przynajmniej od października, a żadnych opinii o "Moto-Glanc" nie znalazłem w sieci... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Korzystając z dobrej pogody postanowiłem kupić moto jeszcze w tym roku.

> Padło na Suzuki M50/M800 i zainteresowała mnie ta aukcja:

> http://allegro.pl/suzuki-vl800-2009r-2012r-volusia-boulevard-i3618269744.html

> Czy może ktoś coś mi powiedzieć na podstawie zdjęć, czy warto w ogóle się pakować w auto i jechać

> oglądać? Może jest coś co od razu Waszym zdaniem dyskwalifikuje ten egzemplarz?

> Ogłoszenie z tego co widzę wisi przynajmniej od października, a żadnych opinii o "Moto-Glanc" nie

> znalazłem w sieci...

Zapytaj na Intruder Polska. Mnie się motocykl podoba, tylko jeśli kupisz to wpisz w umowę przynajmniej 5001 km bo zapłacisz podatek jak za nowy motocykl wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapytaj na Intruder Polska.

Dzięki za namiar zlosnik.gif Tyle internetów przekopałem, a do nich nie dotarłem grinser006.gif

> Mnie się motocykl podoba, tylko jeśli kupisz to wpisz w umowę

> przynajmniej 5001 km bo zapłacisz podatek jak za nowy motocykl

W sumie cenna uwaga. Doczytam dokładnie jak to jest i ewentualnie zastosuję w praktyce. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzieś juz kiedys pisałem że mam takie moto z pl salonu i serwisowane ale z przebiegiem 18000km...

> cena minimalnie wyższa...

Widziałem, że pisałeś, ale było to dosyć dawno, a jeszcze dawniej go sprzedałeś, więc jako pewnik wziąłem, że już nieaktualne grinser006.gif

Daj mi jak możesz namiar na priva/tutaj gdzie go wstawiałeś, to przedzwonię i się zapytam, czy jeszcze gdzieś im nie zalega na hali wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając VIN mozna z pomocą zyczliwego ASO okreslic rok produkcji, malowanie,oraz ew. moc silnika.

Trochę dziwny kierunek ta Szwecja... nie wiem na 100%, ale np. w Danii jest tak, ze przy zakupie nowego pojazdu państwo dowala podatek w wyskosci wartosci pojazdu, dlatego ze skandynawii pojazdów się raczej nie sciaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.