Skocz do zawartości

Problem z ELM 327


ganuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was miał podłączony interfejs elm 327 z windows 7. Jeśli tak to czy mógł by mi napisać tutaj czy na priv co instalował i jak modził aby wszystko dobrze działało. Dziś cały dzień próbowałem podłączyc to ale wciąż nic nie działa. zainstalowałem Cmd20824 PL23_03_Prolific_deliver_installer i pcmscan i scantools i nic nie idzie. Jak podpinam przewód do auta i do kompa i odpalam program to na scantoolsie jest komunikat żeby ustawić port a na pcmscan ze kabel nie jest podłączony. Proszę was o pomoc bo cały dzień kombinacji i nic :/ a chceck ciągle się świeci, a ostatnio to przez krótki moment migał i auto nie chciało ponad 110 jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, czy ktoś z was miał podłączony interfejs elm 327 z windows 7. Jeśli tak to czy mógł by mi

> napisać tutaj czy na priv co instalował i jak modził aby wszystko dobrze działało. Dziś cały

> dzień próbowałem podłączyc to ale wciąż nic nie działa. zainstalowałem Cmd20824

> PL23_03_Prolific_deliver_installer i pcmscan i scantools i nic nie idzie. Jak podpinam przewód

> do auta i do kompa i odpalam program to na scantoolsie jest komunikat żeby ustawić port a na

> pcmscan ze kabel nie jest podłączony. Proszę was o pomoc bo cały dzień kombinacji i nic :/ a

> chceck ciągle się świeci, a ostatnio to przez krótki moment migał i auto nie chciało ponad 110

> jechać.

Przed snem juz nie bede odpalal kompa, ale w Menedzerze urzadzen trzeba ustawic sprawdzic numer portu USB i ten sam port ustawic w programie. Powinno zadzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wirtualny port widzi, więc sterownik masz dobry.

> Spróbuj prostego programu Scantool net w wersji 1.13. Jak to nie zadziała, to problem może być np.

> w kablu.

na scantool juz jest niby ok ale jak podpinam do auta to zero reakcji ładuje ładuje i nic, a kabel chyab dobry bo po podpięciu palą się wszystkie kontrolki a potem tylko czerwona, ale spróbuje jeszcze do innego auta się podłączyc, bo moze cos ja mam gniazdo w aucie popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.