Skocz do zawartości

Styczeń - do spamu, gotowi, start !! ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> To jest proste. Jest trzech użytkowników Crom, Iron, ja i fanLAN. Cała reszta to klony Irona, bo

> musi chłop jakoś robić ruch na tym kąciku

Zdecydowanie protestuje.... ja mam tylko muszę znaleźć panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki i pytanie do kolegi tom111 jak spisuje się navidronka? Powiem, że nawet już ramkę nową kupiłem i zaczynam zbierać fundusze na złociste lubuskie bo montaż kabli i sposób na łatwe wyciąganie karty jest dla mnie na razie tajemnicą. Znajomy ma w cromie zamontowaną na stałe stację dokującą na navroda leeo zaraz nad radiem i powiem, że nie bardzo taki sposób mi się widzi. W lutym mam zamiar kupić właśnie navroda leeo i będę się zastanawiać jak to poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz z innej beczki i pytanie do kolegi tom111 jak spisuje się navidronka?

Cały czas działa i się zepsuć nie chce ok.gif

> ramkę nową kupiłem i zaczynam zbierać fundusze na złociste lubuskie

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> na łatwe wyciąganie karty jest dla mnie na razie tajemnicą.

rozwiązałem to tak, że prościej się już chyba nie da.

>W lutym mam zamiar kupić właśnie navroda leeo i będę się zastanawiać jak to

> poskładać.

Navrad Leeo to właśnie to co u mnie za navidronkę robi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Navrad Leeo to właśnie to co u mnie za navidronkę robi

Tak myślałem. Co jakiś czas oglądam sobie Twój filmik na youtubie

i coraz bardziej mi się to wszystko podoba. Do zestawu jeszcze muszę kupić kamerę cofania. A Ty kamerę cofania montowałeś przy tablicy rejestracyjnej czy przy otwieraczce bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz z innej beczki i pytanie do kolegi tom111 jak spisuje się navidronka? Powiem, że nawet już

> ramkę nową kupiłem i zaczynam zbierać fundusze na złociste lubuskie bo montaż kabli i sposób

> na łatwe wyciąganie karty jest dla mnie na razie tajemnicą. Znajomy ma w cromie zamontowaną na

> stałe stację dokującą na navroda leeo zaraz nad radiem i powiem, że nie bardzo taki sposób mi

> się widzi. W lutym mam zamiar kupić właśnie navroda leeo i będę się zastanawiać jak to

> poskładać.

Zaczynam się zastanawiać nad TYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak myślałem. Co jakiś czas oglądam sobie Twój filmik na youtubie

> i coraz bardziej mi się to wszystko podoba.

Polecam, naprawdę warto. To jest najprostsze i najtańsze rozwiązanie na wbudowaną nawigację. Jest stały podgląd na mapę okolicy w dużej skali i widać jakie są ograniczenia prędkości. Możliwość korzystania z automapy jest bezcenna ok.gif

> kamerę cofania montowałeś przy tablicy rejestracyjnej czy przy otwieraczce bagażnika?

Mam w ramce tablicy. Z czujnikami parkowania często się przydaje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Śmiem wątpić.

> blue&me jest zbyt przydatne żeby z niego rezygnować

Też uważam, że blue&me jest bardzo przydatne i na pewno z niego nie zrezygnuję. Dlatego zainwestuję w navidronkę i lubuskie wink.gif bo znając życie jeśli kolega pozwoli to skończy się na hotlinie bądź mini spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też uważam, że blue&me jest bardzo przydatne i na pewno z niego nie zrezygnuję. Dlatego

> zainwestuję w navidronkę i lubuskie bo znając życie jeśli kolega pozwoli to skończy się na

> hotlinie bądź mini spocie.

Wiesz, hmm.gif z lubuskim można zamontowac nawet V8 do Cromy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli w skali miesiąca spala mało, około 40-50 litrow/miesiąc

Zgadza się a nawet czasami na 2 miesiące starcza bo jeszcze jest Panda, którą też muszę co jakiś czas przegonić. Żona ma auto (pande) i nie chce jeździć tak więc mam do wyboru. Teraz jednak croma dłużej będzie jeździć bo w lutym kończy się gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj tankowałem i z dystrybutora wyszło 8,0L a komputer pokazał 8,4L. Jazda głównie krótkie

> odcinki 2x10 km praca, plus lokalnie wkoło komina.

Jezdzic nie umiesz, wszyscy wiedza, ze croma w miescie to ino 6,06 wciaga hehe.gif

A moja z ostatbnich 30km pokazuje komp 6,9....jutro trasa na wioche to i do 6,4 zejdzie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezdzic nie umiesz, wszyscy wiedza, ze croma w miescie to ino 6,06 wciaga

Zepsuta... naprawiona mniej zlosnik.gif

icon1.png

> A moja z ostatbnich 30km pokazuje komp 6,9....jutro trasa na wioche to i do 6,4 zejdzie

W trasie 5,1 hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.