Skocz do zawartości

szybkie pytanie na temat dysz // MIKUNI bst 40


JohnnyR

Rekomendowane odpowiedzi

czy dobrze widze ze maja regulowana iglice?

teraz pytanie, bo gazniki beda docelowo we Fiacie Cinquecento 1.2 16v (narazie siedza Keihiny CVK 36 z Kawy ZX6R na dyszach główych 170 rozwierconych do 180, nie maja regulowanej iglicy)

jeszcze pytanie, czy jak rozwierce dysze główne, to dysze skladu mieszanki tez musze jakoś ustawic? czy zostawic tak jak jest oryginalnie i jak jest zilustrowane na stronie? i co z dysza wolnych obrotów? tez potraktować wiertłem? grinser006.gif np o 0,1mm?

bo celowo do gaznikow kupiłem sobie pakiet wiertełek co 0,1mm zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy dobrze widze ze maja regulowana iglice?

> teraz pytanie, bo gazniki beda docelowo we Fiacie Cinquecento 1.2 16v (narazie siedza Keihiny CVK

> 36 z Kawy ZX6R na dyszach główych 170 rozwierconych do 180, nie maja regulowanej iglicy)

> jeszcze pytanie, czy jak rozwierce dysze główne, to dysze skladu mieszanki tez musze jakoś ustawic?

> czy zostawic tak jak jest oryginalnie i jak jest zilustrowane na stronie? i co z dysza wolnych

> obrotów? tez potraktować wiertłem? np o 0,1mm?

> bo celowo do gaznikow kupiłem sobie pakiet wiertełek co 0,1mm

niestety nie pomoge wink.gif ja narazie jestem na etapie ostroznego mycia swojego Keihin'a wink.gif ale szczegolowe regulacje jeszcze pozostawiam koledze ktory wie co robi (a przynajmniej tak twierdzi smile.gif ) - a jak sie nie uda to mam mechanika ktory mi to ogarnie w razie czego wink.gif

inna sprawa ze kazda zmiana w ukladzie dolotowo wydechowym w motocyklu konczy sie regulacja gaznika smile.gif nie wspominajac o dlubaniu samego gaznika grinser006.gif wiec pewnie tez bedziesz musial ustawiac wszystko od poczatku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Grudziadzu nikt mi nie chcial wystroic silnika! przeciez to taki sam silnik jak motocyklowy (4 cylindy, 16zaworów, tlko zrobiny z bardziej papierowych materiałów grinser006.gif )

jestem skazany na siebie + na ludzi w internetach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Grudziadzu nikt mi nie chcial wystroic silnika!

> jestem skazany na siebie + na ludzi w internetach

szukaj mechanikow motocyklowych, albo zobacz z jakiego motocykla ten gaznik jest i pytaj na forach tych sprzetow wink.gif

w WRC moglbym ci polecic jednego magika ktory stroi motocykle na gaznikach, ale czy auta by sie podjal to nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w prawie każdym warsztacie samochodowym - od razu mowili ze nie zrobia mi tego, bylem w 3 warsztatach motocykloowych (bo tylko 3 są grinser006.gif ) - w dwóch powiedzieli "oj nie, takich silnikow to my nie stroimy" a w ostatnim, takim najlepszym w miescie chłop powiedzial ze nie bedzie tego stroił, bo za strojenie nie moze bóg wie ile $$ skasowac, a pewnie musialoby siedziec przy tym tydzien, wiec mu sie nie opłaca zlosnik.gif dlatego w Grudziadzu nie ma takiego miejsca gdzie znajda sie bohaterowie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.