Skocz do zawartości

LED ze sklepu na B


MalibooWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach poniedziałkowych zakupów zanabyłem cudo myśli chińskiej, za kwotę 19,99 zł (cztery naraz żebym burżuj mógł na siebie wołać grinser006.gif)

Opis widoczny, efekty działania poniżej. Po lewej również chińskie cudo o mocy 60W, przynajmniej taki nadruk widnieje na rzeczonym guanie.

Wnioski moje:

Ledy świecą zdecydowanie mocniej, światło bardziej białe, jak dla mnie same plusy, zobaczymy jak zona.gif wróci z pracy zlosnik.gif

Każdy sam musi ocenić czy mu pasuje.

1bee469811f8c4e1med.jpg

EV 0

5244abdbf6402d4fmed.jpg

EV -1

f5034475d1e0eeaemed.jpg

EV -2

8d82986836ed26f9med.jpg

P.S.: Zdjęcia robione blistrem z "żarówek" grinser006.gif

(Olympus VR-340, światło dzienne, bez lampy, WB auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ramach poniedziałkowych zakupów zanabyłem cudo myśli chińskiej, za kwotę 19,99 zł (cztery naraz

> żebym burżuj mógł na siebie wołać )

> Opis widoczny, efekty działania poniżej. Po lewej również chińskie cudo o mocy 60W, przynajmniej

> taki nadruk widnieje na rzeczonym guanie.

> Wnioski moje:

> Ledy świecą zdecydowanie mocniej, światło bardziej białe, jak dla mnie same plusy, zobaczymy jak

> wróci z pracy

Fakt, że 850lm świeci jaśniej niż zwykła żarówka 60W nie jest żadną rewelacją.

Napisz co powie mulher.gif, jak wróci z pracy. Ja swojej też kiedyś chciałem zrobić niespodziankę z LED i trzeba było wrócić do halogenów, bo światło jakieś takie zimne, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś za dużo tych amperów do podanej mocy...

10W maja pewnie same diody, cała żarówka pobiera 20 grinser006.gif. Nie wiem który parametr jest bardziej wiążący dla producenta, ale klient patrzy zawsze na moc grinser006.gif.

Ma autor czym zmierzyć faktyczny prąd tej żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sądze że pobór prądu to 15 W lub około 20 W , ciekawe ile wytrzyma włączeń i wyłączeń smile.gif , z tanimi żarówkami energooszczędnymi też był problem , no zobaczymy czy kolega bedzie zadowolony smile.gif to ma 3000 k według mnie na fotce ma co najmniej 4000 k smile.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.