Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęć -Honda hr-v


TarNovy

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Honda hr-v 1,6 125kM v-tec 4x4 2001r

galeria zdjęć

Witam, zdjęcia robione na szybko więc wiem że cudów tam się nie wypatrzy ale może komuś coś się uda znaleźć coś ciekawego,jakiś feler .

Ja na razie zauważyłem brak naklejek ( Honda i hr-v) na tylnej klapie -czyli najpewniej klapa malowana, oraz na drzwiach od strony kierowcy dziwny spaw ( czy hr-v ma takie łączenie na drzwiach czy to jakaś partyzantka?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent Honda hr-v 1,6 125kM v-tec 4x4 2001r

> galeria zdjęć

> Witam, zdjęcia robione na szybko więc wiem że cudów tam się nie wypatrzy ale może komuś coś się uda

> znaleźć coś ciekawego,jakiś feler .

> Ja na razie zauważyłem brak naklejek ( Honda i hr-v) na tylnej klapie -czyli najpewniej klapa

> malowana, oraz na drzwiach od strony kierowcy dziwny spaw ( czy hr-v ma takie łączenie na

> drzwiach czy to jakaś partyzantka?)

na zdjęciach karoserii nic nie zauważyłem, bo na tych zdjęciach nic nie widać, natomiast brak radia jak dla mnie dyskwalifikacja, jak ktoś dziaduje na takie grosze to nie wiadomo co jeszcze tam wymontował lub podmienił, no chyba, że to nie od handlarza a właściciel ma wiarygodne wytłumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pasie przednim tez zupełny brak naklejek. Coś powinno być odnośnie ustawienia świateł, czynnika klimy itd.

To łączenie blach wyglądało w CR-V II gen. podobnie. Taki zgrzew, ale na pierwszym zdjęciu wygląda jakoś brzydko.

Na słupkach A i B powinny być naklejki z jakimiś mało znaczącymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz HR-V z tego rocznika, w tej widzę następujące odstępstwa od normy:

- brak górnego mocowania akumulatora,

- brak naklejki z oznaczeniem czynnika klimatyzacji na pasie przednim,

- brak zaślepki haka w zderzaku przód,

- nieoryginalne światła przeciwmgielne i chlapacze,

- brak naklejek Honda i HR-V na tylnej klapie i brak znaczka H oraz VTEC na tylnej szybie.

Spawy ramek drzwi tak mają wyglądać.

Brak radia to nie problem, bo można niedrogo założyć do tego modelu jednostkę 2-DIN z DVD itp.

Jedna uwaga, jak będziesz oglądał - sprawdź, czy wykładzina pod pedałem sprzęgła nie jest wilgotna od płynu. Czasami przy tym przebiegu rozszczelnia się siłownik pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.