Skocz do zawartości

VIN - prośba o sprawdzenie


krzysztof100

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak ktoś ma jakiś program to pełnego sprawdzenia VIN forda to byłbym baaaardzo wdzięczny

WF0EXXGBBEBC47181

tak wogóle to czy po tym vinie dowiem się historii serwisowej dzwoniąc do pierwszego lepszego serwisu Forda ? czy muszę do tego skąd pochodzi auto ?

dzięks z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> jak ktoś ma jakiś program to pełnego sprawdzenia VIN forda to byłbym baaaardzo wdzięczny

> WF0EXXGBBEBC47181

> tak wogóle to czy po tym vinie dowiem się historii serwisowej dzwoniąc do pierwszego lepszego

> serwisu Forda ? czy muszę do tego skąd pochodzi auto ?

> dzięks z góry

ford etis vin

pzdr

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ford etis vin

> pzdr

> robert

ale pod linkiem sprawdzi wyposażenie i kraj pochodzenia. A co do serwisowania , to trzeba walić do ASO, ale nie wiem czy Ford ma historię z innych salonów niż ten w którym był serwisowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcą to mają - tkz. "platforma". Ale tylko polski serwis do około 2 lat wstecz.

dzwoniłem przed chwilą to salonu, z którego auto pochodzi i Pani powiedziała, że to co mają w bazie danych o tym vinie udostepnią tylko za zgodą i obecnością właściciela pojazdu frown.gif

bez sensu niewiem.gif

ludzie udostępniją viny w ogłoszeniach czy po rozmowie telefonicznej a itak nic mi po tym bo trzeba pół Polski przejechać żeby się czegoś dowiedzieć

p.s. a tak wógole czy ten dekdoer vin fordetis jest wiarygodny ? skorzystałem z niego i widzę w paru miejscach niezgodnośc ze zdjeciami. Dekoder pisze, że felgi 16" stalowe i klami i listwy boczne czarne, a na fotkach widzę alufelgi, klamki w kolorze a listew bocznych ogólnie brak. Podobnie z czujnikami parkowania, wg etis ich nie ma a na fotkach widac z tyłu czujniki.

Tak wogole mozecie luknąć na fotki i wyrazić swoje opinie o tym egzemplarzu ?

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś dziwnie tani

> Chyba, że wszystkie te modele tak spadły w cenie

no ten jest troszkę tańszy akurat hmm.gif,

na fotkach nie widac ale ma przetarcie na tylnym prawym błotniku i zderzaku (błotnik do wyciągnięcia i malowania i zderzak do malowania) - dostałem dodatkowe fotki od własciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alufelgi to żaden problem.. Dokupić zawsze można. Polakierować klamki i listwy też (przeważnie przy lakierowaniu innych elementów - jest okazja wink.gif ). Co do samego dekodera to trafiają się wtopy. Mój poprzedni focus idealnie zgadzał się z dekoderem, a obecny nie - dekoder twierdzi że auto winno mieć halogeny - a ich nie posiada. znam pełną historię). Trochę tani ten mondek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój poprzedni focus idealnie zgadzał się z dekoderem, a obecny nie - dekoder twierdzi że auto

> winno mieć halogeny - a ich nie posiada. znam pełną historię). Trochę tani ten mondek.

Właśnie mam taką samą sytuację. Wg. dekodera powinienem mieć halogeny, a w aucie ich brak.

Zresztą pytałem się o to kiedyś w ASO i powiedzieli, że w tym dekoderze potrafią być mniejsze lub większe rozbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co się orientowałem przy zakupie mojej foki to nie mają centralnej bazy napraw.

Scentralizowane mają naprawy gwarancyjne. Ja kiedyś zapytałem niemieckiego dealera (którego dane były na naklejce na szybie samochodu) o mój samochód i w odpowiedzi odstałem mailem wydruk z ETIS z informacją o naprawach gwarancyjnych (użyte cześci, przebieg, data). W tym wydruku przeglądów okresowych ani napraw niegwarancyjnych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> jak ktoś ma jakiś program to pełnego sprawdzenia VIN forda to byłbym baaaardzo wdzięczny

Cena jest atrakcyjna - z drugiej strony niemały przebieg i srednie wyposażenie

- ale najważniejsze, czy jest bezwypadkowe

W ogłoszeniu nie ma tego - co mówi własciciel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.