Skocz do zawartości

[P2] Ogranicznik drzwi P2 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z tu obecnych orientuje się czy ogranicznik drzwi do budy po FL o numerze:

51754187

KLIK

będzie pasował do auta w wersji przed FL, gdzie nr OEM to

46740089

KLIK

Ten poliftowy jest o tyle lepszy, ze jest kompletny, zaś przedliftowy nie ma mocowania cięgna do karoserii (a to z kolei jest nitowane, więc trzeba rzeźbić).

Ewentualnie jesli ktos mogłby w poliftowym zmierzyc:

1. długość cięgna (ramienia) na max otwartych drzwiach

2. rozstaw otworów mocujących ogranicznik do drzwi

3. rozstaw otworów mocujących mocowanie cięgna do karoserii

to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to w eperze zamiennie nie występują między sobą.. mlot.gif bez sęsu - przecież buda prawie identyczna hehe.gif

Niestety do tych pudeł już nie mam na miejscu ograniczników więc nie porównam frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co widzę to w eperze zamiennie nie występują między sobą.. bez sęsu - przecież buda prawie

> identyczna

> Niestety do tych pudeł już nie mam na miejscu ograniczników więc nie porównam

Wygląda jakby ogranicznik do prelifta nie był nitowany, a u mojego Ojczulka jest screwy.gif

Jakby udało się porównać rozstawy otworów montażowych byłby punkt odniesienia czy taki ogranicznik z polifta podpasuje do prelifta... Ktoś pomoże? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy masz drzwi przed czy po zmianowe

one są identyczne jeżeli chodzi o rozmiar różnica jest w tym ze przed zmianowe są 2 częściowe

a po zmianowe 1 częściowe

chodzi o łączenie na przegubie przed zmianowe są skręcane po zmianowe nitowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to zależy czy masz drzwi przed czy po zmianowe

> one są identyczne jeżeli chodzi o rozmiar różnica jest w tym ze przed zmianowe są 2 częściowe

> a po zmianowe 1 częściowe

W sensie ograniczniki?

> chodzi o łączenie na przegubie przed zmianowe są skręcane po zmianowe nitowane

Siedzą ograniczniki jednoczęsciowe, nitowane. Ojczulek podpytywał w unto.pl i twierdzą, że będą pasować te jednoczęściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sensie ograniczniki?

tak

> Siedzą ograniczniki jednoczęsciowe, nitowane. Ojczulek podpytywał w unto.pl i twierdzą, że będą

> pasować te jednoczęściowe.

jak już pisałem jeżeli nie masz drzwi po zmianowych (fabrycznie ograniczniki nitowane)

to ogranicznika nitowanego nie włożysz - nie przejdzie ci przez otwór w drzwiach możesz się Gizia spytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak

> jak już pisałem jeżeli nie masz drzwi po zmianowych (fabrycznie ograniczniki nitowane)

> to ogranicznika nitowanego nie włożysz - nie przejdzie ci przez otwór w drzwiach możesz się Gizia

> spytać

Tak, masz 100% rację. W weekend wyjmowałem ogranicznik (który nota bene jest nitowany i drzwi mają specjalne wycięcie).

Okazało się, że bolec na którym kręci się jedna z rolek pękł.

Udało się odratować, zobaczymy na jak długo :-)

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.