Skocz do zawartości

pcc online?


dizzastar

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> ktos kiedys pisal o zlozeniu pcc od umowy zakupu auta online?

> Czy jest jakas oficjalna aplikacja US zeby to zrobic?

> Ja znalazlem tylko strone ewnioski.pl, nie wiem czy o to chodzi...

> z gory dziekuje za pomoc

Z ewniosków to wydrukujesz ale trzeba wysłać i wpłacić kasę na konto do US-tak też można, ale żeby nie płacić za znaczek i nie gonić na pocztę to e-deklaracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> ktos kiedys pisal o zlozeniu pcc od umowy zakupu auta online?

> Czy jest jakas oficjalna aplikacja US zeby to zrobic?

> Ja znalazlem tylko strone ewnioski.pl, nie wiem czy o to chodzi...

> z gory dziekuje za pomoc

Płaciłem.

e-deklaracje

Tylko pilnuj terminu bo ja spóźniłem się jeden dzień i mnie wzywali do US oslabiony.gif

(podejrzewam że system od razu wywala "na czerwono" gdy przekroczone 14dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ewniosków to wydrukujesz ale trzeba wysłać i wpłacić kasę na konto do US-tak też można, ale

> żeby nie płacić za znaczek i nie gonić na pocztę to e-deklaracje.

Ja żałuję, że nie wysłałem pocztą PCC. Jak byłem osobiscie to wycenili mi samochód o 7900zł więcej niż za niego zapłaciłem. 140zł w plecy, tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja żałuję, że nie wysłałem pocztą PCC. Jak byłem osobiscie to wycenili mi samochód o 7900zł więcej

> niż za niego zapłaciłem. 140zł w plecy, tak sobie.

Dokładnie smile.gif Ja 3 l temu się wyleczyłem z chodzenia do nich a sprawie PCC3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja żałuję, że nie wysłałem pocztą PCC. Jak byłem osobiscie to wycenili mi samochód o 7900zł więcej

> niż za niego zapłaciłem. 140zł w plecy, tak sobie.

złożenie Pita PCC on line nie jest wyznacznikiem . jeśli US uzna ,że wartość pojazdu jest większa wezwie klienta w celu złożenia wyjaśnień. Tak wiem , wygoda ,czas ale nie jest 100% gwarancją uznania wartości pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> złożenie Pita PCC on line nie jest wyznacznikiem . jeśli US uzna ,że wartość pojazdu jest większa

> wezwie klienta w celu złożenia wyjaśnień. Tak wiem , wygoda ,czas ale nie jest 100% gwarancją

> uznania wartości pojazdu.

Racja, ale zawsze jakaś tam szansa istnieje na uniknięcie jawnego oszustwa. A przy okienku nic nie wskórasz i zapłacisz tyle ile musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> złożenie Pita PCC on line nie jest wyznacznikiem . jeśli US uzna ,że wartość pojazdu jest większa

> wezwie klienta w celu złożenia wyjaśnień. Tak wiem , wygoda ,czas ale nie jest 100% gwarancją

> uznania wartości pojazdu.

Oczywiście że nie, ale z doświadczenia wiem, że nie podważają tego i tu nie chodzi o parę groszy, bo skoro kumpel dał faktycznie 20 za samochód to czego panocek z okienka mu to zanegował i kazał poprawić na 22, przy online musiałby ten panocek zrobić pismo, nadać je do wysłania, potem dopiero odbyć rozmowę z interesantem, więc widzisz, jak jesteś przy okienku to On jest Sprite, a jak wysyłasz online o Ty jesteś sprite i to on sam sobie musiałby dołożyć roboty, czego prawdopodobnie mu się nie chce robić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.