Skocz do zawartości

wyciagarka... - zwijanie liny


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo jeździłem Roburem 4x4. Tam była układarka do liny, działało to perfekcyjnie i to przy DUŻYM obciążeniu, bywało tak że miałem 4 - 5 t na pace i w głębokim błocie pod górę układało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dużo jeździłem Roburem 4x4. Tam była układarka do liny, działało to perfekcyjnie i to przy DUŻYM

> obciążeniu, bywało tak że miałem 4 - 5 t na pace i w głębokim błocie pod górę układało bez

> problemu.

jakas fotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warte tyle co i wyciągarka dragon wincha..Na amatorskich zawodach byli sponsorami, dali najlepsiejszy model na unimoga i wymyślili konkurencje wyciągnij se auto z błota sam naszym winchem.. Stoi organizator, prezes firmy i przy trzeciej terenówce był problem bo nie mogło wyciągnąć land rovera. Poszedł dym i tyle zabawy, prezes był niepocieszony. Nie ma dobrego układacza poza pilotem w dobrych rękawicach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> warte tyle co i wyciągarka dragon wincha..Na amatorskich zawodach byli sponsorami, dali

> najlepsiejszy model na unimoga i wymyślili konkurencje wyciągnij se auto z błota sam naszym

> winchem.. Stoi organizator, prezes firmy i przy trzeciej terenówce był problem bo nie mogło

> wyciągnąć land rovera. Poszedł dym i tyle zabawy, prezes był niepocieszony. Nie ma dobrego

> układacza poza pilotem w dobrych rękawicach

Z tym wynalazkiem z Allegro sie zgodzę, ale z tym że nie ma dobrego układacz sie nie zgodzę. Opisywana przezemnie wyciągarka fabrycznie montowana w Roburach jest nie do zajechania, pracowałem 3 lata z tym sprzętem w lesie, codziennie wyciągaliśmy auto i ( z racji pracy w beskidach) wyciągaliśmy całe drzewa z różnorakich wąwozów itd. Przez 3 lata użytkowania praktycznie codziennie i przy mega obciążeniach ( poza urwaniem liny ) nic sie nie działo z układarką i zawsze lina była ładnie zwój koło zwoju ułożona. W tej wyciągarce układarka chodzi po takim wałku zestrojonym z prędkością nawijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Nie ma dobrej zwijarki do tuningowej wyciągarki w kwocie poniżej 3 tysięcy. Za 3 tysie jest taka fajna na siłowniku pneumatycznym ze sterowaniem, ale widziałem ją raz tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Źle się wyraziłem. Nie ma dobrej zwijarki do tuningowej wyciągarki w kwocie poniżej 3 tysięcy. Za 3

> tysie jest taka fajna na siłowniku pneumatycznym ze sterowaniem, ale widziałem ją raz tylko

Ciekawe rozwiązanie, a nie masz gdzies jakiejs foty z google ? chetnie bym zobaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe rozwiązanie, a nie masz gdzies jakiejs foty z google ? chetnie bym zobaczył

Widziałem to w land cruiserze v8, przerobionym do bezpiecznej jeździe po ukrainie typu zderzak p/t metalowy itp. Auto za pół bańki i koło stówy na zabezpieczenia. Wiem, że wyciągarka kosztowała 12 tysięcy z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem to w land cruiserze v8, przerobionym do bezpiecznej jeździe po ukrainie typu zderzak p/t

> metalowy itp. Auto za pół bańki i koło stówy na zabezpieczenia. Wiem, że wyciągarka kosztowała

> 12 tysięcy z tym

No to niestety juz nie na nasze polskie średnie kieszenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.