Skocz do zawartości

Wanna z baterią i panelem natryskowym jednocześnie


slawekw

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ łazienka w nowym mieszkaniu jest stosunkowo mała, nie udało się zmieścić jednocześnie wanny i kabiny prysznicowej.

Dlatego postanowiłem zastosować "2 w 1" i planuję zamontować wannę ze szklanym, składanym parawanem.

A do tego chciałbym mieć panel natryskowy - coś takiego (zdjęcie przykładowe)

deante-selena-panel-natryskowy.jpg

Jednak taki panel nie zastąpi baterii wannowej (wiem że są panele z wylewką - ale zazwyczaj jest ona bardzo krótka). Więc chciałbym pod panelem zamontować baterię z ruchoma wylewką (znowu zdjęcie przykładowe):

42948.jpg

Ma to sens czy niepotrzebnie kombinuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykładowy zestaw ma sens,ale po co Ci ruchoma wylewka w baterii jeżeli chcesz taki panel to nie

> kumam

Chyba tylko po to, żeby nie pizgnąć się o wylewkę. Ale - to bez sensu, bo przy wannie, taka wylewka i tak jest krótka na tyle, że leje tuż przy burcie wanny. Jakby była półmetrowa, to jej składanie miałoby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba tylko po to, żeby nie pizgnąć się o wylewkę. Ale - to bez sensu, bo przy wannie, taka wylewka

> i tak jest krótka na tyle, że leje tuż przy burcie wanny. Jakby była półmetrowa, to jej

> składanie miałoby sens.

No właśnie chcę kupić taką baterię z konkretnej długości wylewką (żeby było wygodnie z niej korzystać). I dlatego powinna być składana - bo podczas "brania prysznica" można by tym czy owym o nią zaczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie chcę kupić taką baterię z konkretnej długości wylewką (żeby było wygodnie z niej

> korzystać). I dlatego powinna być składana - bo podczas "brania prysznica" można by tym czy

> owym o nią zaczepić.

a co to znaczy "wygodnie korzystać" - jaką jeszcze funkcję ma wylewka poza nalewaniem wody do wanny?

Do pozostałych zabiegów, że tak je nazwę "wannowo - sanitarnych" masz słuchawkę z panelu a do samego prysznica deszczownicę lub/oraz słuchawkę hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba tylko po to, żeby nie pizgnąć się o wylewkę. Ale - to bez sensu, bo przy wannie, taka wylewka

> i tak jest krótka na tyle, że leje tuż przy burcie wanny. Jakby była półmetrowa, to jej

> składanie miałoby sens.

ja bym brał najkrótszą aby właśnie się nie pizgnąć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ łazienka w nowym mieszkaniu jest stosunkowo mała, nie udało się zmieścić jednocześnie

> wanny i kabiny prysznicowej.

> Dlatego postanowiłem zastosować "2 w 1" i planuję zamontować wannę ze szklanym, składanym

> parawanem.

> A do tego chciałbym mieć panel natryskowy - coś takiego (zdjęcie przykładowe)

> Jednak taki panel nie zastąpi baterii wannowej (wiem że są panele z wylewką - ale zazwyczaj jest

> ona bardzo krótka). Więc chciałbym pod panelem zamontować baterię z ruchoma wylewką (znowu

> zdjęcie przykładowe):

> Ma to sens czy niepotrzebnie kombinuję ?

zrobiłem tak jak Ty i teraz planuję wymienić wannę na porządną kabinę prysznicową. Niestety, ale najlepiej mieć obydwie rzeczy osobno frown.gif

Mi się takie rozwiązanie nie sprawdza, ale Tobie może się uda ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobiłem tak jak Ty i teraz planuję wymienić wannę na porządną kabinę prysznicową. Niestety, ale

> najlepiej mieć obydwie rzeczy osobno

> Mi się takie rozwiązanie nie sprawdza, ale Tobie może się uda

Dzieki...

Obawiam się, że u mnie będzie tak samo. Ale nie mogę przekonać lepszej połowy do samej kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki...

> Obawiam się, że u mnie będzie tak samo. Ale nie mogę przekonać lepszej połowy do samej kabiny.

mialem baterie z wylewka i deszczownice. teraz mam panel natryskowy z deszczownicą a baterie wymieniłem na zwykła bez wylewki, za duzo pokreteł kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.