Skocz do zawartości

oparcie lędźwiowe


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

> no właśnie Pany, w tym ustrojstwie jedna z linek powiedziała papa, da się to jakoś naprawić czy

> trzeba cały ten element kupić nowy?

Coś mi się zdaje że tam wielkiej filozofii i linek nie ma, tylko wygięty pręt jest zintegrowany bezpośrednio z pokrętłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądałem i jedna z linek jest zerwana, niestety nie da się z tym nic zrobić jak tylko wymienić, ale czy jest szansa dostać nową linkę z zaprasowanymi końcówkami to po pierwsze. Po drugie czy pancerz idzie zdemontować, czy jest na stałe z tym plastikiem od lędźwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaglądałem i jedna z linek jest zerwana, niestety nie da się z tym nic zrobić jak tylko wymienić,

> ale czy jest szansa dostać nową linkę z zaprasowanymi końcówkami to po pierwsze. Po drugie czy

> pancerz idzie zdemontować, czy jest na stałe z tym plastikiem od lędźwi

jako nowe tylko całość sprężyny, możesz szukać z używanego fotela (raczej cały fotel, nikt lędźwiówki Ci nie sprzeda) i przełożyć.

Uwagi co do demontażu: mocowanie elementu którym sie kręci do stelaża jest na 3 nitach, więc zabawa z rozwiercaniem, i najważniejsze.... bardzo trudno jest wyjąć sprężynę, bez totalnego rozbebeszania fotela łącznie z odpinaniem tapicerki tak, żeby nie połamać dolnych zaczepów plastikowych. Co prawda, nawet jak je ułamiesz można je trytytkami przypiąć do stelaża i też będzie trzymać. I spręzyna dla 3d i 5d jest taka sama, czyli jak znajdziesz fotel od 5d, też możesz bebeszyć.

Nie wiem czy da się przełozyć samą linkę, może da się przełozyć sam mechanim regulacji z linkami, bez wyjmowania spręzyny

Poniżej numer i orientacyjna cena (dla reg. nieelektrycznej)

47301944 SPRĘŻYNA

Rodzina: MX01 - CZĘŚCI RÓŻNE SIEDZEŃ I POSZYĆ

Dostępność: Tak Ilość minimalna w opakowaniu: 1

Makro rodzina: V Symbol skonta: V

Waga w gramach: 700 Cena(1): 293,33 PLN

Jednostka miary: Num Cena z VAT-em: 360,80 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzięki Wojtek za screena. Dokładnie chodzi mi o ten element a dokładnie kawałek z nr 14 którego nie

> ma w nr 1 (ten co jest po bokach tego ustrojstwa)

zwykła spęzyna bez reg. lędźwiowej to jest 16, z reg. manualną to 1, a 14 to z regulacją elektryczną. Daj nr VIN na priva to sprawdzę dokłądnie który to Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dałbym ale ten fotel nie pochodzi z mojego auta, tylko z tego rozbitka który kiedyś posiadał stychu

> a mi potrzebne są części które zaznaczyłem czerwonymi kółkami, których brak w manualnej

w manualnej też są linki, nie ma ich na rysunku, ale są, a w eperze nie widzę osobno samego mechanizmu z linkami.

Masz foto poniżej z manualnej lędźwiówki, z boku po prawej tam gdzie jest koniec śrubokręta jest mechanizm od pokrętła i za plastikami są linki.

287663063-L%EAd%BCw%F3wka01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i właśnie dokładnie o te linki mi chodzi. Da się to jakoś ogarnąć, tzn samą linkę wymienić czy

> nie bardzo?

otwórz tylną ściankę fotela i popatrz jak są zaczepione, nie pamiętam jak to jest, dostać się do fotela jest prosto, śruborętem cienkim rozpinasz na dole plastikową listwę i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.