Skocz do zawartości

Montaz siatki do baganizka na wkrety.


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem orginalna siatke na ebay. Teraz musze ja zamontowac 5 wkretami do plastiku. I teraz pytanie czy wystarczy jak zrobie dziurke szpilorkiem i w ta mala dziurke wloze oink.gif srube i dokrece? Nie wiem czy ten plastik gruby sruba niby krotka ale czy to bedzie wogole trzymac?

Czy lepiej wiertarka? Ale to znow wiertlo sie zsunie bo nie ma dobrego dojscia i bedzie klops.

287676120-boot_side_storage_net-0.jpg

post-45983-14352524003582_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupilem orginalna siatke na ebay. Teraz musze ja zamontowac 5 wkretami do plastiku. I teraz pytanie

> czy wystarczy jak zrobie dziurke szpilorkiem i w ta mala dziurke wloze srube i dokrece? Nie

> wiem czy ten plastik gruby sruba niby krotka ale czy to bedzie wogole trzymac?

> Czy lepiej wiertarka? Ale to znow wiertlo sie zsunie bo nie ma dobrego dojscia i bedzie klops.

Podejrzewam, że oryginalnie jest dziurka, a od spodu dołożona blaszka w którą wkręca się wkręt.

Co jest pod tym plastikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wkręty samowiercące - to przykręcaj śmiało.

Jeśli wkręty do plastiku są "zwykłe", to ja bym nawiercił plastik wiertłem o średnicy +/- 0,5 średnicy wkrętu i dopiero w to wkręty.

Może nie będzie taki montaż wybitnie estetyczny ale powinien być skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupilem orginalna siatke na ebay.

Gratulacje claps.gifhehe.gif

> Teraz musze ja zamontowac 5 wkretami do plastiku. I teraz pytanie

A pytanie brzmi: czy do miejsc, w których planujesz otworki, możesz się dobrać od tyłu oink.gifgrinser006.gif

Jeśli tak, to polecam z własnego doświadczenia bojowego nakrętki kłowe

287676206-a18ff4f40487b2f081c9d7c98b719927.jpg

post-109606-14352524004236_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podejrzewam, że oryginalnie jest dziurka, a od spodu dołożona blaszka w którą wkręca się wkręt.

> Co jest pod tym plastikiem?

Wlasnie dziwnie bo nie ma zaslepek. Siatka jest w ramce na ramce 5 uchwytow. Dwa ida na bok dwa na tyl i jeden w podloge. Tylko czy ja tam czegos nie uszkodze. Moze wiazka idzie czy co hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli masz wkręty samowiercące - to przykręcaj śmiało.

> Jeśli wkręty do plastiku są "zwykłe", to ja bym nawiercił plastik wiertłem o średnicy +/- 0,5

> średnicy wkrętu i dopiero w to wkręty.

> Może nie będzie taki montaż wybitnie estetyczny ale powinien być skuteczny.

Chyba tak wlasnie sie skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje

Chcialem byc cwany ale myslalem, ze montaz plug and play.

> A pytanie brzmi: czy do miejsc, w których planujesz otworki, możesz się dobrać od tyłu

> Jeśli tak, to polecam z własnego doświadczenia bojowego nakrętki kłowe

Nie da rady od tylu bo wchodzi w 3 rozne plastiki to bedzie nie do pomierzenia. zlosnik.gif Raczej myslalem dolozyc na oko zaznaczyc i wiercic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie dziwnie bo nie ma zaslepek. Siatka jest w ramce na ramce 5 uchwytow. Dwa ida na bok dwa na

> tyl i jeden w podloge. Tylko czy ja tam czegos nie uszkodze. Moze wiazka idzie czy co

No niestety z przebiegiem wiązek się musisz liczyć, więc nie ominie Cię albo liczenie na łut szczęścia, albo pogrzebanie wokół (lub w sieci), żeby stwierdzić czy tam wiązek nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.