Skocz do zawartości

A III Z17DTH


VipeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wymiany Uszczelniacze wtrysków, bo zaczynają podciekać i zawaliły olejem już pokrywę zaworów. Wiem, że są górne i boczne i powinno się je wymienić razem.

Potrzebuję informację jakie objawy mogą wystepować jeżeli nie zrobię tego dostatecznie szybko?

Ile może kosztować wymiana tych uszczelniaczy razem części+robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam do wymiany Uszczelniacze wtrysków, bo zaczynają podciekać i zawaliły olejem już pokrywę

> zaworów. Wiem, że są górne i boczne i powinno się je wymienić razem.

Teoretycznie może i trzeba razem, ale zwykle wymienia się te, które ciekną. A dlatego, że sztuka kosztuje ponad 70 zł (górna).

> Potrzebuję informację jakie objawy mogą wystepować jeżeli nie zrobię tego dostatecznie szybko?

Będzie Ci dalej zalewać dekiel olejem.

> Ile może kosztować wymiana tych uszczelniaczy razem części+robocizna?

Nie ma do tego zamienników. 70 zł górny i 45 zł tylny za sztukę. Robocizna max. 50 zł za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretycznie może i trzeba razem, ale zwykle wymienia się te, które ciekną. A dlatego, że sztuka

> kosztuje ponad 70 zł (górna).

> Będzie Ci dalej zalewać dekiel olejem.

> Nie ma do tego zamienników. 70 zł górny i 45 zł tylny za sztukę. Robocizna max. 50 zł za wszystko.

No i to jest konkretna odpowiedź. waytogo.gif

Sprawdziłem w serwisie opla cenę tych uszczelniaczy, 95 zł górny za sztukę i 60 zł tylny za sztukę.

Najbardziej mi zależało na informacji czy mogę się spodziewać niespodzianek, jeżeli tego nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i to jest konkretna odpowiedź.

> Sprawdziłem w serwisie opla cenę tych uszczelniaczy, 95 zł górny za sztukę i 60 zł tylny za sztukę.

> Najbardziej mi zależało na informacji czy mogę się spodziewać niespodzianek, jeżeli tego nie

> zrobię.

bedzie smierdzieć w kabinie, lepiej zmień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś był zainteresowany wymianą uszczelek u siebie, to mówię wprost WARTO.

Koszt 480 zł uszczelki, robota ok 200 zł . efekt, ciszej w kabinie, nie słychać tak bardzo klekotania i silnik pracuje bardziej stabilnie.

przy okazji zrobiłem przegląd, filtry, płyny, olej. całość koszt 1160 zł z robotą mechanika. Innymi słowy autko jak nowe i niezasmarkane olejem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.