Skocz do zawartości

siena 1,7jtd


pul69

Rekomendowane odpowiedzi

siema all

widziałem na zagranicznych stronach zdięcia sienki z silnikiem 1,7jtd z tego co wiem to w polsce sie takie nie pojawiały czy wiecie coś na temat tych silników?????

chętnie bym wymienił swoje 1,4el na 1,7jtd cool.gif myślicie że to wykonalne jest?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 1.7 TD. Silniki JTD nie wystepuja w wersji 1.7. Kolega ma Palio W. z takim 1.7 TD i calkiem sobie chwali toto. cool.gif Ten silnik wystepowal tez chyba w Uno i Punto, jednak nie byl zbyt popularny. No u nas w PL tez tego nie oferowali w P/S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy masz może pojęcie czy przełożenie silnika na właśnie taki jest realne czy to tylko teoria (i w dodatku nie opłacalna)wiem że za tym idzie wymiana skrzyni półosi itp.itd...

ale czy to bedzie pasować w miejsce naszych benzyniaczków bez większych przeróbek blacharskich części silnikowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komorze silnika powinno obejsc sie bez przerobek, ale cala operacja jest wg mnie nieoplacalna... Musisz tez zmienic zbiornik paliwa i przewody, cale okablowanie, ECU, raczej nie warto... oslabiony.gif Lepiej chyba przywiezc jakies Palio z zachodu z fabrycznie montowanym 1.7 TD. O Sienach z tym silnikiem nie slyszalem. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej 1.7 TD. Silniki JTD nie wystepuja w wersji 1.7. Kolega ma

> Palio W. z takim 1.7 TD i calkiem sobie chwali toto. Ten silnik

> wystepowal tez chyba w Uno i Punto, jednak nie byl zbyt

> popularny. No u nas w PL tez tego nie oferowali w P/S.

Fiat chyba nie produkował 1,7 TD , na pewno były 1,7 wolnossace.Chodziły w uno, punto, tipo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> siema all

> widziałem na zagranicznych stronach zdięcia sienki z silnikiem 1,7jtd

> z tego co wiem to w polsce sie takie nie pojawiały czy wiecie

> coś na temat tych silników?????

> chętnie bym wymienił swoje 1,4el na 1,7jtd myślicie że to wykonalne

> jest?????

wykonalne,ale nieopłacalne...jak juz koniecznie chcesz zostac rolnikiem,to zmień auto... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Bylem twardy i wyslalem maila do centrali fiata (domena fiat.com) odpisali pozniej nasi z Polski ze NIE przewiduja silnika JTD w Nowej ALbei, to jest info oficjalne. Troche szkoda ale zobaczymy jak to bedzie. Generalnie rozmawiajac ze sprzedawca w salonie (dla mnei zadne guru jesli chodzi o informacje merytoryczne) to kolo stwierdzil ze jesli juz by dali JTD to od punto 1.3.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.