Skocz do zawartości

Trasa Niemcy-Kolbaskowo-Stargard szczecinski...


wlad

Rekomendowane odpowiedzi

takie mam zapytanie odnosnie tej drogi.ostatni raz jechalem tedy jakies 8 lat temu i pamietam ze byl tam taki dosc dlugi odcinek[chyba juz w Polsce]po ktorym szukalem swojej sztucznej szczeki zlosnik.gif[betonowe plyty].i pytanie-czy cos od tego czasu sie zmienilo.jest jakis alternatywny objazd? wolalbym nadlozyc drogi ale uniknac wertepow.nie jestem na biezaco bo zwykle przyjezdzam przez Zgorzelec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie mam zapytanie odnosnie tej drogi.ostatni raz jechalem tedy jakies 8 lat temu i pamietam ze

> byl tam taki dosc dlugi odcinek[chyba juz w Polsce]po ktorym szukalem swojej sztucznej szczeki

> [betonowe plyty].i pytanie-czy cos od tego czasu sie zmienilo.jest jakis alternatywny objazd?

> wolalbym nadlozyc drogi ale uniknac wertepow.nie jestem na biezaco bo zwykle przyjezdzam przez

> Zgorzelec.

Płyty są, ale za zjazdem na Stargard, więc spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Płyty są, ale za zjazdem na Stargard, więc spokojnie.

czyli jadac na Drawsko Pomorskie zalicze je?

kurcze,w tamtym roku jechalem do Stargardu od Drawska i byly jakies plyty ale rowne ok.gif na pewno nie trzeslo.skad wiec mam w pamieci masakre w stylu "albo 20 albo 200km/h"? wydaje mi sie ze bylo to zaraz za niemiecka autostrada niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jadac na Drawsko Pomorskie zalicze je?

> kurcze,w tamtym roku jechalem do Stargardu od Drawska i byly jakies plyty ale rowne na pewno nie

> trzeslo.skad wiec mam w pamieci masakre w stylu "albo 20 albo 200km/h"? wydaje mi sie ze bylo

> to zaraz za niemiecka autostrada

Pytałeś o Kołbaskowo - Stargard, tutaj nie zaliczysz płyt. Płyty zaczynają się jadąc bezpośrednio do Chociwla, dopiero kilka km dalej, za zjazdem do 10-tki - Stargard, Bydgoszcz. Żeby je całkowicie ominąć, jedziesz Stargard - Chociwel - Drawsko, ale bujasz się przez miasto Stargard.

Ja tam zawsze jadę starą "Berlinką" ,czyli po płytach prosto na Chociwel - Drawsko - Złocieniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest (a może już był???) taki piękny odcinek autostrady z płyt po niemieckiej stronie na dojeździe do Kołbaskowa. W zeszłym roku zostałem tam obtrąbiony jak musiałem zwolnić i kulałem się prawym pasem, szkoda mi felg było, ale ja na nich mam tylko gumowe opaski naciągnięte. Też się zastanawiałem, czy wyremontowali ten kawałek czy będzie powtórka z rozrywki w te wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy z ktorej strony Niemiec do tego Kolbaskowa jedziesz.

Jezeli od Berlina to napewno nie ominiesz. Z tego co pamietam to jakies 11 km ze plomby z zebow wypadaja. Ja jezdze przez Rostock ( A 20 ) skracam ostatni dystans tak, ze po tym scierwie jade moze 500 m.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalezy z ktorej strony Niemiec do tego Kolbaskowa jedziesz.

> Jezeli od Berlina to napewno nie ominiesz. Z tego co pamietam to jakies 11 km ze plomby z zebow

> wypadaja. Ja jezdze przez Rostock ( A 20 ) skracam ostatni dystans tak, ze po tym scierwie

> jade moze 500 m.

no wlasnie od strony Berlina sciana.gif

sprawdzilem trase na Rostock i wychodzi poltorej godziny dluzej.troche za dlugo ze wzgledu na dzieci.chyba ze beda spac ok.gif dzieki 20.GIF

edit:znalazlem gdzies ze mozna to ominac jadac przez Angermunde.moglby ktos to potwierdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie od strony Berlina

> sprawdzilem trase na Rostock i wychodzi poltorej godziny dluzej.troche za dlugo ze wzgledu na

> dzieci.chyba ze beda spac dzieki

> edit:znalazlem gdzies ze mozna to ominac jadac przez Angermunde.moglby ktos to potwierdzic?

Jak Ci doradzic jezeli nie podales docelowego miasta w Niemczech ?

A te 1,5 h to na jakiej trasie ?

To scierwo wystepuje tylko i wylacznie na odcinku w strone PL, w strone Berlina jest OK

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak Ci doradzic jezeli nie podales docelowego miasta w Niemczech ?

> A te 1,5 h to na jakiej trasie ?

> To scierwo wystepuje tylko i wylacznie na odcinku w strone PL, w strone Berlina jest OK

bede jechal od Francji poprzez Berlinski Ring do Kolbaskowa a potem Drawsko Pomorskie.jak juz napisalem znalazlem gdzies informacje ze mozna ominac ten kawalek zjezdzajac na Angermunde.i szukam potwierdzenia czy faktycznie tak by sie dalo-wtedy jade tylko 30 minut dluzej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bede jechal od Francji poprzez Berlinski Ring do Kolbaskowa a potem Drawsko Pomorskie.jak juz

> napisalem znalazlem gdzies informacje ze mozna ominac ten kawalek zjezdzajac na Angermunde.i

> szukam potwierdzenia czy faktycznie tak by sie dalo-wtedy jade tylko 30 minut dluzej

Aaaa to Drawsko czy Stargard ?

Bo pewnie jechałeś na Drawsko przez Chociwel a to zmienia postać rzeczy i to bardzo...

Ten plytowy odcinek to kilka km Z NACISKIEM NA KILKA !!! Nie kombinuj serio waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaaa to Drawsko czy Stargard ?

> Bo pewnie jechałeś na Drawsko przez Chociwel a to zmienia postać rzeczy i to bardzo...

> Ten plytowy odcinek to kilka km Z NACISKIEM NA KILKA !!! Nie kombinuj serio

tak,tylko wlasnie ten "polski" odcinek nie jest straszny w przeciwienstwie do germanskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukam potwierdzenia czy faktycznie tak by sie dalo-wtedy jade tylko 30 minut dluzej

Nie kombinuj, pojedziesz powoli i bedzei git, szkoda tracic czasu na objazd, chyba, ze landowka ten kawalek objedzies, ja go chcac niue chcac musze trawic

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jade prosto na Drawsko

No to na Drawsko czeka Cię trochę potupajki na A6 to około 5km ale nie jest źle i dalej na DW142 ale tam nie jest źle i ostatnio położyli duży odcinek asfaltu zlosnik.gif

Jeżeli bardzo chcesz ominąć płyty możesz wybrać trasę przez Stargard tu jest płasko jak stół aleee trzeba się przejechać przez Stargard.

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to na Drawsko czeka Cię trochę potupajki na A6 to około 5km ale nie jest źle i dalej na DW142

> ale tam nie jest źle i ostatnio położyli duży odcinek asfaltu

> Jeżeli bardzo chcesz ominąć płyty możesz wybrać trasę przez Stargard tu jest płasko jak stół aleee

> trzeba się przejechać przez Stargard.

> LINK

dzieki ok.gif

to na koniec takie pytanie-jak to jest ze jak jedziemy na Niemcy to cala droga jest dobra lub b.dobra? robili tylko ta jedna strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki

> to na koniec takie pytanie-jak to jest ze jak jedziemy na Niemcy to cala droga jest dobra lub

> b.dobra? robili tylko ta jedna strone?

Oni chyba na złość tak robią bo latają ją już ponad 20lat, mało tego w jednym z odcinków 5th Gear angol jadąc niemieckim odcinkiem nabijal się z polskich dróg no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jadac na Drawsko Pomorskie zalicze je?

Dobrze się trzymają, więc kłopotu mieć nie będziesz smile.gif

> kurcze,w tamtym roku jechalem do Stargardu od Drawska i byly jakies plyty ale rowne na pewno nie

Z Drawska do Stargardu nie jedzie się płytami... chyba, że pojechałeś jakoś przez poligon zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> trzeslo.skad wiec mam w pamieci masakre w stylu "albo 20 albo 200km/h"? wydaje mi sie ze bylo

> to zaraz za niemiecka autostrada

Dawno temu od Kiełbaskowa były płyty dość nierówne, ale na nowo zrobili odcinek Kiełbasa - węzeł Kijewo (m.in. wysadzając w powietrze duży most nad ul. Smoczą, który z 4 lata wcześniej był remontowany!! oraz 13 innych mostów/wiaduktów, gdyż były za wąskie, bo germańce nie pomyśleli o pasie awaryjnym; no skąd mogli przypuszczać, że w tych czasach będzie on potrzebny) zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze się trzymają, więc kłopotu mieć nie będziesz

> Z Drawska do Stargardu nie jedzie się płytami... chyba, że pojechałeś jakoś przez poligon

> Dawno temu od Kiełbaskowa były płyty dość nierówne, ale na nowo zrobili odcinek Kiełbasa - węzeł

> Kijewo (m.in. wysadzając w powietrze duży most nad ul. Smoczą, który z 4 lata wcześniej był

> remontowany!! oraz 13 innych mostów/wiaduktów, gdyż były za wąskie, bo germańce nie pomyśleli

> o pasie awaryjnym; no skąd mogli przypuszczać, że w tych czasach będzie on potrzebny)

zdecydowalem sie skorzystac z podpowiedzi kolegow-jade na Rostock za rada kol. Andy7 zas od granicy przez Stargard Szczecinski [kol.Woju]..bede jechal noca wiec strate ok.40 minut przezyje .nerwy i zawieszenie auta sa jednak cenniejsze zlosnik.gif

nie ukrywam ze nie chcialbym tez zaczac urlopu od cichych dni z zona[lubie sobie w takich sytuacjach puscic sliczne wiazanki hehe.gif].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli bardzo chcesz ominąć płytówki i jechać płynnie to jest trasa dla Ciebie :

> LINK

dzieki 20.GIF

ale jestes pewien ze ten objazd w Niemczech faktycznie omija plyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Zalezy z ktorej strony Niemiec do tego Kolbaskowa jedziesz.

> Jezeli od Berlina to napewno nie ominiesz. Z tego co pamietam to jakies 11 km ze plomby z zebow

> wypadaja. Ja jezdze przez Rostock ( A 20 ) skracam ostatni dystans tak, ze po tym scierwie

> jade moze 500 m.

wczoraj jechalem ta trasa i jakby kogos interesowalo to tych plyt juz nie ma.tzn.zostalo jeszcze kilkaset metrow,natomiast reszta to nowa nawierzchnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.