Skocz do zawartości

Celica VII (1999-2006) ilosc miejsca z tylu


alastair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako ze znowu poszukuje auta ogladam rozne wynalazki i wpadlo mi w oko ostatnia generacja celinki. Mam tylko dylemat czy z tylu da sie zmiescic bez problemu dziecko (obecnie 7 wiosen) w foteliku. Moze ktos uzytkuje taki bolid i odpowie na pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem taką chwilę. Z tyłu z miejscem jest słabo. Moim zdaniem za fotel kierowcy fotelik z dzieciakiem może nie wejść. Ja mam 180 cm i jak ustawiłem sobie wygodnie fotel to między oparciem fotela a siedziskiem kanapy zostawało dosłownie kilka centymetrów. Z tyłu po stronie pasażera już prędzej tylko pasażer z przodu może już nie mieć wygód.

Poza tym z tego co pamiętam z tyłu siedzisko jest dość mocno wyprofilowane i pytanie czy będzie można tam wsadzić fotelik tak żeby był stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jako ze znowu poszukuje auta ogladam rozne wynalazki i wpadlo mi w oko ostatnia generacja celinki.

> Mam tylko dylemat czy z tylu da sie zmiescic bez problemu dziecko (obecnie 7 wiosen) w

> foteliku. Moze ktos uzytkuje taki bolid i odpowie na pytanie?

szukaj e46 compakt - bedzie Pan zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłem taką chwilę. Z tyłu z miejscem jest słabo. Moim zdaniem za fotel kierowcy fotelik z

> dzieciakiem może nie wejść. Ja mam 180 cm i jak ustawiłem sobie wygodnie fotel to między

> oparciem fotela a siedziskiem kanapy zostawało dosłownie kilka centymetrów. Z tyłu po stronie

> pasażera już prędzej tylko pasażer z przodu może już nie mieć wygód.

> Poza tym z tego co pamiętam z tyłu siedzisko jest dość mocno wyprofilowane i pytanie czy będzie

> można tam wsadzić fotelik tak żeby był stabilny.

moze byc za kierowca, moze byc za pasazerem - wsio ryba. Foteliki mam w sumie 3, jest szansa ze ktorys sie dopasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jako ze znowu poszukuje auta ogladam rozne wynalazki i wpadlo mi w oko ostatnia generacja celinki.

> Mam tylko dylemat czy z tylu da sie zmiescic bez problemu dziecko (obecnie 7 wiosen) w

> foteliku. Moze ktos uzytkuje taki bolid i odpowie na pytanie?

Znajomy ma 2 Celiki wcześniejsze generacje 1989-1994 i 1994 -1999 miejsce z tyłu w tym aucie na wrzucenie damskiej torebki ewentualnie jak jesteś ,,młodym gniewnym'' na 1-2 panienki hehe.gif(ale skoro masz 7-letnie dziecko to chyba jednak już nie).Jako 2-3 auto w domu jak najbardziej ale jako auto na codzienne zakupy słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.