Skocz do zawartości

Listwy pod relingi E39


Majkel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Powoli przymierzam się do oddania autka do lakiernika i mam maly problem... Zakupiłem relingi ale z niebieskimi listwami i nie wiem teraz jak te listwy pomalowac. Zrobić je w kolor nadwozia czyli srebrne czy zrobić czarne? Autko jeśli ma to znaczenie to BMW E39 srebrne. Dziękuję z góry za podpowiedzi i sugestie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema. Powoli przymierzam się do oddania autka do lakiernika i mam maly problem... Zakupiłem

> relingi ale z niebieskimi listwami i nie wiem teraz jak te listwy pomalowac. Zrobić je w kolor

> nadwozia czyli srebrne czy zrobić czarne? Autko jeśli ma to znaczenie to BMW E39 srebrne.

> Dziękuję z góry za podpowiedzi i sugestie

Widzę tutaj jakieś uprzedzenia do BMW niestety. Juz moja druga prośba pozostaje bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Tuningujcie dalej Seicenta albo Matizy i bawcie się dobrze. Może niektórym żal, że proszę o pomoc do innego auta niz Fiat ale trudno.... Bawcie sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzę tutaj jakieś uprzedzenia do BMW niestety. Juz moja druga prośba pozostaje bez jakiejkolwiek

> odpowiedzi. Tuningujcie dalej Seicenta albo Matizy i bawcie się dobrze. Może niektórym żal, że

> proszę o pomoc do innego auta niz Fiat ale trudno.... Bawcie sie dobrze.

Wrzuć zdjęcie przykładowego auta to zrobię w wolnej chwili, ostatnio nawał roboty. ooniee.gif

Ogólnie to wstawiaj zdjęcia w dużej rozdzielczości, fotka z kołami jest za mała i źle się na takiej pracuje.

Wrzucając małe zdjęcie zapomnij że ktoś zrobi vt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrzuć zdjęcie przykładowego auta to zrobię w wolnej chwili, ostatnio nawał roboty.

Problem w tym, że ja tego nie mam na aucie... Fotki by trzeba szukać na necie albo z waszej opinii jak lepiej. Ma ktoś pewnie relingi na szarym aucie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem w tym, że ja tego nie mam na aucie... Fotki by trzeba szukać na necie albo z waszej opinii

> jak lepiej. Ma ktoś pewnie relingi na szarym aucie

Myślałem że chcesz żeby ktoś zrobił vt. 270751858-jezyk.gif

Jeśli nie to leć na kącik bmw. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak ci sie nie chce ruszyc ... zeby fotke zrobic to sie nie dziw ze sie nikomu nie chce virtuala

> zrobic

Ale czego ty chcesz fotki... Nie mam tego na aucie więc nie widać o co mi chodzi. Widzę, że się nie dogadamy więc można zamknąć temat. Morgan zamykaj to, bo znowu się zdenerwuje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale czego ty chcesz fotki... Nie mam tego na aucie więc nie widać o co mi chodzi. Widzę, że się nie

> dogadamy więc można zamknąć temat. Morgan zamykaj to, bo znowu się zdenerwuje

po ludzku pisząc:

1. jak nie masz to znajdź fotę w necie

2. w normalnej rozdzielczości

3. jak chcesz żeby ktoś ci to zrobił to nie oczekuj że wchodzisz jak do maka i jeszcze frytki do tego grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.