Skocz do zawartości

Syfon do zlewu w kuchni


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i nie mogę znaleźć, a dołączony syfon w zestawie ze zlewem nadaje się...do niczego. Chodzi mi o syfon do zlewu 1,5 komory (jedna głębsza od drugiej) ale jak najbardziej płaski. W tej chwili zamontowany syfon sprawia, że kosz na śmieci nie mieści się pod zlewem icon_rolleyes.gif

Ktoś mi mówił, że IKEA ma takie wynalazki, ale szukałem na ich stronie i to co widzę na obrazku to chyba jest podobne do tego co mam obecnie - czyli zajmuje połowę szafki pod zlewem frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam i nie mogę znaleźć, a dołączony syfon w zestawie ze zlewem nadaje się...do niczego. Chodzi

> mi o syfon do zlewu 1,5 komory (jedna głębsza od drugiej) ale jak najbardziej płaski. W tej

> chwili zamontowany syfon sprawia, że kosz na śmieci nie mieści się pod zlewem

> Ktoś mi mówił, że IKEA ma takie wynalazki, ale szukałem na ich stronie i to co widzę na obrazku to

> chyba jest podobne do tego co mam obecnie - czyli zajmuje połowę szafki pod zlewem

Kompletnego pewnie nie znajdziesz, ale możesz złożyć z kawałków np. w obi zaczynając od tzw półsyfonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam i nie mogę znaleźć, a dołączony syfon w zestawie ze zlewem nadaje się...do niczego. Chodzi

> mi o syfon do zlewu 1,5 komory (jedna głębsza od drugiej) ale jak najbardziej płaski. W tej

> chwili zamontowany syfon sprawia, że kosz na śmieci nie mieści się pod zlewem

> Ktoś mi mówił, że IKEA ma takie wynalazki, ale szukałem na ich stronie i to co widzę na obrazku to

> chyba jest podobne do tego co mam obecnie - czyli zajmuje połowę szafki pod zlewem

Mam zlew taki jak mówisz, i z syfonem z IKEI bez problemu wchodzi mi do szafki 11kg butla z gazem i wysuwany pojemnik na śmieci z IKEI. Syfon z tego co pamiętam jest tak zbudowany że jest tak jakby "przesunięty" do tyłu dzięki czemu zajmuje mniej miejca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam i nie mogę znaleźć, a dołączony syfon w zestawie ze zlewem nadaje się...do niczego. Chodzi

> mi o syfon do zlewu 1,5 komory (jedna głębsza od drugiej) ale jak najbardziej płaski. W tej

> chwili zamontowany syfon sprawia, że kosz na śmieci nie mieści się pod zlewem

> Ktoś mi mówił, że IKEA ma takie wynalazki, ale szukałem na ich stronie i to co widzę na obrazku to

> chyba jest podobne do tego co mam obecnie - czyli zajmuje połowę szafki pod zlewem

Płaskie są syfony podbrodzikowe, ale nie wiem czy w kuchni zda egzamin i nie będzie się szybko i często zatykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam zlew taki jak mówisz, i z syfonem z IKEI bez problemu wchodzi mi do szafki 11kg butla z gazem i

> wysuwany pojemnik na śmieci z IKEI. Syfon z tego co pamiętam jest tak zbudowany że jest tak

> jakby "przesunięty" do tyłu dzięki czemu zajmuje mniej miejca.

Czy to jest to:

KLIK - wygląda mi to na syfon do zlewu, w którym komory są jednakowej głębokości, ale pewności nie mam niewiem.gif

U mnie mniejsza komora jest płytsza i analogicznie rura spustowa musi być trochę dłuższa. Nic innego na stronie IKEA nie widzę niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to jest to:

> KLIK - wygląda mi to na syfon do zlewu, w którym komory są jednakowej głębokości, ale pewności

> nie mam

> U mnie mniejsza komora jest płytsza i analogicznie rura spustowa musi być trochę dłuższa. Nic

> innego na stronie IKEA nie widzę

Tak, coś takiego. No jak przecież widać że lewa strona jest niżej od prawej o tą grubość rurki czyli te pare centymetrów. Właśnie fajne są te długie rurki, dzięki czemu cały syfon jest z tyłu szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, coś takiego. No jak przecież widać że lewa strona jest niżej od prawej o tą grubość rurki

> czyli te pare centymetrów. Właśnie fajne są te długie rurki, dzięki czemu cały syfon jest z

> tyłu szafki.

sciana.gif Faktycznie - tylko trzeba to obrócić do zamontowania ok.gif

OK, muszę kupić, bo szlag mnie trafia - mam wielkie drzwiczki na prowadnicach z miejscem na dwa kosze na śmieci, a przez cholerny syfon nie mogę tam nic wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam taki zlewozmywak

> i ten syfon z ikei jest mocno z tyłu, po jednej stronie stoi butla z gazem a po drugiej stronie

> taki kosz z prowadnicą:

Mój zlew jest tego typu, tyle, że ma jeszcze kawałek ociekacza i jest z innego materiału. Ale generalnie też ma 1,5 komory i odpływy na środku każdego komory. U mnie nie mieści się praktycznie nic do tej szafki, a chciałbym tam wstawić chociaż jeden taki kosz jak pokazałeś. Ideałem by było, gdybym upchał tam 2 szt koszy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój zlew jest tego typu, tyle, że ma jeszcze kawałek ociekacza i jest z innego materiału. Ale

> generalnie też ma 1,5 komory i odpływy na środku każdego komory. U mnie nie mieści się

> praktycznie nic do tej szafki, a chciałbym tam wstawić chociaż jeden taki kosz jak pokazałeś.

> Ideałem by było, gdybym upchał tam 2 szt koszy

Jak chcesz zrobię zdjęcie jak to u mnie wygląda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a po drugiej stronie

> Tak troche poza tematem watku: Jakich workow uzywasz do tego kosza?

Teraz aktualnie mam dwa kosze zamiast jednego, ale z tego co pamietam kupowałem worki w biedronce, z taśmą, chyba niebieskie. Wchodziły na styk dzięki czemu ładnie opinały kosz i nie zsuwały się zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.