Skocz do zawartości

Forumowy zlot i integracja w Harz'u


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

No i po " zlocie "

Generalnie o 19.30 silna ekipa z PL dotarla na miejsce, ( ja pol godz. wczesniej ).

Rozlokowanie uczestnikow zlotu po pokojach, zmiana garderoba na stroj wieczorowy i wspolna integracja Radeberger'em.

W Sobote rano o 7.30 sniadanie ( obfite ) nastepnie dosiad rumakow i rozjezdzenie poprzez swobodne " patataj " biglaugh.gif ( troche wilgotno jeszcze bylo. Na pierwsyzm postoju na twarzach zlotowiczow mozna bylo zauwazyc robiece sie na ustach / twarzach " banany ". W miare jazdy drogi stawaly sie coraz bardziej suche wiec i zlozenia byly glebsze.

W Sobote czesc praktyczna zakonczylismy o godz. 17:00, po zmianie garderoby na " coktail'owa " biglaugh.gif uczestnicy zasiedli przy grill'u saczac kurturarnie Burbona.

Nastapila krotka czesc teoretyczna ktora w miare ubywnia w/w napoju przemienila sie w wymiane pogladow biglaugh.gif

O godz. 21: z minutami ze wzgledu na aure i niska temperature otoczenia zakonczylismy impreze.

W Niedziele ostatnie wspolne sniadanie i niestety musialem opuscic towarzystwo udajac sie do domu. Cala reszta ekipy smiga wlasnie ochoczo po winklach !

Resume

Zalujta, e Was nie bylo i tyla !

Filmik po obrobieniu i wstawieniu -> soon !

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc III - cia sie przetwarza

> Leff, opisz lepiej chlopakom wrazenia, tak w skrocie.

a co bede pisal, przeciez szkoda tam jechac .....

drogi rewelacyjne, winkle porownywalne z alpejskimi z tym, ze gory nizsze, bardzo duzo fajnych zakretow i dobrego asfaltu na drogach miedzy miasteczkami (ktore sa bardzo malownicze), bardzo fajne miejsce do latania o czym chociazby swiadczy liczba motocykli. NIektore drogi dosc wymagajace (4,5 km, 36 zakretow) no i stwierdzam, ze po tym jak widzialem jak Ty jezdzisz to ja jestem pipa.

jedyna wada tych okolic - poza stacjami benzynowymi prawie nigdzie nie akceptuja ani Visy ani Mastercarda

kto nie byl niech zaluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po tym jak widzialem jak Ty jezdzisz to ja jestem pipa.

No ale mi pyszczydlo miodem wysmarowales biglaugh.gif

Szczerze dziekuje, za mile slowa, ale wierz mi, jezdzisz dobrze a co wazniejsze, masz bardzo dobra filozofie ktora powinien miec kazdy, neistety szkoda, ze tak nei jest.

> kto nie byl niech zaluje

Ooooooo i te sa swiete slowa !

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.