Skocz do zawartości

Czujnik temperatury zwierny a rezystancyjny?


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zmienić licznik w swoim nowym punciaku na ten ze wskaźnikiem temperatury znalazłem manual w necie ale jest tam napisane ze musze mieć też czujnik rezystancyjny a nie zwierny . Jak odróżnić jeden od drugiego ? Ewentualnie może ktoś ma jakies numery epera czujnika rezystancyjnego do punto I bo w necie nic na ten temat nie mogę odszukać . na allegro podane jest tylko np. czujnik temperatury punto i zdnych innych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Planuje zmienić licznik w swoim nowym punciaku na ten ze wskaźnikiem temperatury znalazłem manual w

> necie ale jest tam napisane ze musze mieć też czujnik rezystancyjny a nie zwierny . Jak

> odróżnić jeden od drugiego ? Ewentualnie może ktoś ma jakies numery epera czujnika

> rezystancyjnego do punto I bo w necie nic na ten temat nie mogę odszukać . na allegro podane

> jest tylko np. czujnik temperatury punto i zdnych innych informacji

W punciaku wystarczy założyć czujnik z ccs-a, odróżnić go od zwykłego na kontrolkę można tym, że ten na wskaźnik ma czerwony plastik, a ten na kontrolkę ma czarny - mam silnik z punto 1 i tam czujnik pod wskaźnik oryginalny ma biały plastik obwódki, ale nie mam pojęcia jaki ma numer katalogowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W punciaku wystarczy założyć czujnik z ccs-a, odróżnić go od zwykłego na kontrolkę można tym, że

> ten na wskaźnik ma czerwony plastik, a ten na kontrolkę ma czarny - mam silnik z punto 1 i tam

> czujnik pod wskaźnik oryginalny ma biały plastik obwódki, ale nie mam pojęcia jaki ma numer

> katalogowy...

Wszystkie od ccs pasuje czy tylko czerwone i z wersji sporting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkie od ccs pasuje czy tylko czerwone i z wersji sporting

W ccs-ach z racji tego, że standardem były zegary ze wskaźnikiem temperatury wszystkie miały ten sam czujnik - właśnie z czerwonym zakończeniem/plastikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ccs-ach z racji tego, że standardem były zegary ze wskaźnikiem temperatury wszystkie miały ten

> sam czujnik - właśnie z czerwonym zakończeniem/plastikiem

zapytam jutro w motoryzacyjnych co i jak bo na alldrogo to sa rózne kolory i niby wszystkie do wszystkiego pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ccs-ach z racji tego, że standardem były zegary ze wskaźnikiem temperatury wszystkie miały ten

> sam czujnik - właśnie z czerwonym zakończeniem/plastikiem

No właśnie okazuje sie ze nie wszystkie miały ten sam czujnik bo były 2 rodzaje gwintów M16 i M12 i teraz to juz całkiemmam dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie okazuje sie ze nie wszystkie miały ten sam czujnik bo były 2 rodzaje gwintów M16 i M12

> i teraz to juz całkiemmam dylemat

Jak nie kupiłeś jeszcze tego czujnika do odezwij się jutro na priv, mam na zbyciu oryginalny czujnik na wskaźnik z punta 1,2 16v ale to jest to samo co 8v.

Oddam za 20.GIFzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.