Skocz do zawartości

VCDS - vw passat b6


Snowflake_

Rekomendowane odpowiedzi

> aliexpress

no nie wiem - kabelek jest pożeniony z programem. czyli do konkretnego kabelka musisz dostac konkretny program w konkretnej wersji. jak sobie zrobic upgrade programu - uwalisz kabel, mozesz go sobie wyrzucić.

wolałbym brać od lokalnego zioma z instrukcją używania i instalacji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie wiem - kabelek jest pożeniony z programem. czyli do konkretnego kabelka musisz dostac

> konkretny program w konkretnej wersji. jak sobie zrobic upgrade programu - uwalisz kabel,

> mozesz go sobie wyrzucić.

> wolałbym brać od lokalnego zioma z instrukcją używania i instalacji

no to nie robić upgrade'u...proste...z resztą, chińczyki o tym piszą, żeby używać kabla tylko z dostarczonym programem. o tym także piszą wszędzie na forach, więc nie widzę różnicy między chińczykiem a lokalnymi...no może w cenie wink.gif

rok temu kupowałem takiego dziada za 17 dolców icon_eek.gif jednak różnica odczuwalna w porównaniu do 150 złotych, tym bardziej, że oba to "repliki" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie,

> Gdziem oge kupic kabel z oprogramowaniem vcds zeby moc podpinac pasnika b6 z 2008 roku ?

> przegladam allegro ale nie potrafie konkretnie znlezc vcds z kablem

do czego ci potrzebny program i kabel konkretnie ??? jeśli do profi diagnostyki wtedy musisz zainwestować dość dużo kasy. Jeśli ma ci służyć do użytku sprawdzanie błędów itd czyli sporadycznie to starczy zwykły kabel z allegro za 20zł posiadam taki i jest wystarczający aby podstawowe rzeczy zrobić zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do czego ci potrzebny program i kabel konkretnie ??? jeśli do profi diagnostyki wtedy musisz

> zainwestować dość dużo kasy. Jeśli ma ci służyć do użytku sprawdzanie błędów itd czyli

> sporadycznie to starczy zwykły kabel z allegro za 20zł posiadam taki i jest wystarczający aby

> podstawowe rzeczy zrobić

Ale modułów już sobie nie poustawiasz i nie pozmieniasz ustawień, nie?

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale modułów już sobie nie poustawiasz i nie pozmieniasz ustawień, nie?

> mar00ha

Nie wiem ,ale raczej nie na zwykłym kabelku za 20 zł to tylko takie podstawowe rzeczy można zrobić jak sprawdzanie przebiegu ,kasowanie błędów i sporo innych pierdoł ale jak mówię to tylko pierdołki,Konkretnie nie mogę ci odpowiedzieć bo specem nie jestem i używam tego kabla tylko do pierdół zlosnik.gifzlosnik.gifchoć niektóre pierdołki są ważne zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.