-
Royal Enfield
Też byłem zaskoczony z tym sięganiem do ziemi w gb350 w porównaniu do tansalpa, mam 176 wzrostu i mimo różnicy w wysokości kanap sięgam w obydwu na styk. Kanapa w gb dużo szersza i nogi idą faktycznie bardziej na boki 😅
-
Royal Enfield
Faktycznie tak było, ale po czasie automatycznie ustawiam tak nogi że nie przeszkadza to w użytkowaniu.
-
Royal Enfield
Na grupie Gb350 na FB ktoś ostatnio pisał że w którymś salonie stoi nówka do odbioru od ręki może zejdą z ceny po nowym roku
-
Royal Enfield
Zamawiałem w lutym odebrałem pod koniec czerwca, cena 19500 W tym roku ciężko było z dostępnością, z racji niewielkiej mocy nie każdemu ten 🏍️ przypadnie do gustu i może będą sprzedawać po sezonie wtedy pojawią się używki z niewielkim przebiegiem.
-
Royal Enfield
Ciężko z testówkami, Ja pojeździłem royalem i kupiłem hondę, silnik, pozycja, odczucia to bardzo podobne moto.
-
Royal Enfield
-
wertykulacja trawnika - sprzęt?
-
flinkston zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Jakie filtry?
pozostaje dobrać odpowiedni http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=wk%C5%82ad+brc&search_scope=category-18858&bmatch=base-relevance-mot-1-2-0913
-
Jakie filtry?
http://allegro.pl/f55-filtr-fazy-lotnej-brc-poliestrowy-genius-i6557456940.html http://allegro.pl/brc-filtr-wklad-fazy-cieklej-oringi-elektrozawor-i6567069557.html przykładowe aukcje
-
Bagażnik dachowy duży do Roomster'a
Belki mam firmy menabo model brio kupione w kauflandzie na wyprzedaży za ok. 100zł, antena faktycznie na styk nawet jest lekko pochylona, ale bagażnik otwiera się bezproblemowo. Z ciekawostek to nie miałem fabrycznie relingów tylko samodzielnie dokładałem oryginalne
-
Bagażnik dachowy duży do Roomster'a
Od kilku lat używam box extreme 400, do roomstera idealny, to tego mam rozkładany taboret ułatwiający pakowanie http://www.jula.pl/catalog/artykuly-budowlane-i-farby/drabiny-i-rusztowania/drabiny-i-stolki/taborety/taboret-341019/
-
O II Tour 1.4 Mpi
Z ciekawości gdzie będziesz montował. Ja rok temu montowałem w silesia cars w podobnym silniku, do tej pory przejechane 30tyś bezproblemowo, zestaw u mnie q-box, wtryski baraki, red. ac r02.
-
Jak doczyścić felgę (foto)
Kupiłem polecany tutaj produkt firmy tenzi alux (koncentrat) i powiem jedno rewelacja jak wygląda felga po zastosowaniu tego środka, preparaty do felg z firm takich jak autoland,k2, mojeauto to przy środku tenzi nadają się do kól .... ale wózków sklepowych, szkoda pieniędzy.
-
Belki bagażnika Inter Pack
Miesiąc temu kupiłem w kauflandzie włoskie belki menabo (na opakowaniu pisze sena) aluminiowe za kwote jak dobrze pamietam 110-120zł. Identyczne jak na tej aukcji http://allegro.pl/bagaznik-dachowy-na-relingi-alu-belki-baza-90kg-i5940057937.html
-
Trasa przez Słowację i Austrię a lpg?
W zeszły piątek robiłem trasę Lofer- Zabrze, na autostradzie A1 stacja lpg jest na 100km, zjazd na Ybbs. (lewy dystrybutor potrzebna przejściówka), w Salzburgu centrum stacja JET , końcówka jak nasza.Polecam stronę http://www.mylpg.eu/stations/austria#google-maps