Zawartość dodana przez flinkston
-
Royal Enfield
Też byłem zaskoczony z tym sięganiem do ziemi w gb350 w porównaniu do tansalpa, mam 176 wzrostu i mimo różnicy w wysokości kanap sięgam w obydwu na styk. Kanapa w gb dużo szersza i nogi idą faktycznie bardziej na boki 😅
-
Royal Enfield
Faktycznie tak było, ale po czasie automatycznie ustawiam tak nogi że nie przeszkadza to w użytkowaniu.
-
Royal Enfield
Na grupie Gb350 na FB ktoś ostatnio pisał że w którymś salonie stoi nówka do odbioru od ręki może zejdą z ceny po nowym roku
-
Royal Enfield
Zamawiałem w lutym odebrałem pod koniec czerwca, cena 19500 W tym roku ciężko było z dostępnością, z racji niewielkiej mocy nie każdemu ten 🏍️ przypadnie do gustu i może będą sprzedawać po sezonie wtedy pojawią się używki z niewielkim przebiegiem.
-
Royal Enfield
Ciężko z testówkami, Ja pojeździłem royalem i kupiłem hondę, silnik, pozycja, odczucia to bardzo podobne moto.
-
Royal Enfield
-
wertykulacja trawnika - sprzęt?
-
Jakie filtry?
pozostaje dobrać odpowiedni http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=wk%C5%82ad+brc&search_scope=category-18858&bmatch=base-relevance-mot-1-2-0913
-
Jakie filtry?
http://allegro.pl/f55-filtr-fazy-lotnej-brc-poliestrowy-genius-i6557456940.html http://allegro.pl/brc-filtr-wklad-fazy-cieklej-oringi-elektrozawor-i6567069557.html przykładowe aukcje
-
Bagażnik dachowy duży do Roomster'a
Belki mam firmy menabo model brio kupione w kauflandzie na wyprzedaży za ok. 100zł, antena faktycznie na styk nawet jest lekko pochylona, ale bagażnik otwiera się bezproblemowo. Z ciekawostek to nie miałem fabrycznie relingów tylko samodzielnie dokładałem oryginalne
-
Bagażnik dachowy duży do Roomster'a
Od kilku lat używam box extreme 400, do roomstera idealny, to tego mam rozkładany taboret ułatwiający pakowanie http://www.jula.pl/catalog/artykuly-budowlane-i-farby/drabiny-i-rusztowania/drabiny-i-stolki/taborety/taboret-341019/
-
O II Tour 1.4 Mpi
Z ciekawości gdzie będziesz montował. Ja rok temu montowałem w silesia cars w podobnym silniku, do tej pory przejechane 30tyś bezproblemowo, zestaw u mnie q-box, wtryski baraki, red. ac r02.
-
Jak doczyścić felgę (foto)
Kupiłem polecany tutaj produkt firmy tenzi alux (koncentrat) i powiem jedno rewelacja jak wygląda felga po zastosowaniu tego środka, preparaty do felg z firm takich jak autoland,k2, mojeauto to przy środku tenzi nadają się do kól .... ale wózków sklepowych, szkoda pieniędzy.
-
Belki bagażnika Inter Pack
Miesiąc temu kupiłem w kauflandzie włoskie belki menabo (na opakowaniu pisze sena) aluminiowe za kwote jak dobrze pamietam 110-120zł. Identyczne jak na tej aukcji http://allegro.pl/bagaznik-dachowy-na-relingi-alu-belki-baza-90kg-i5940057937.html
-
Trasa przez Słowację i Austrię a lpg?
W zeszły piątek robiłem trasę Lofer- Zabrze, na autostradzie A1 stacja lpg jest na 100km, zjazd na Ybbs. (lewy dystrybutor potrzebna przejściówka), w Salzburgu centrum stacja JET , końcówka jak nasza.Polecam stronę http://www.mylpg.eu/stations/austria#google-maps
-
Koniec F1 w Polsacie
Pozostaje jeszcze telewizjada.net i tam można będzie oglądać
-
195/45/16 do VW Lupo - wejdą ?
Miałem kiedyś w arosie (bliźniak lupo) takie opony i jak pamiętam obcierało o nadkole z przodu zmieniłem na 195/40/16
-
Seat Ibiza 1.4 MPI 2015 - warte to coś?
Miałem ibize 6j st 1,2 12v + lpg, do przebiegu 102tyś, w tym czasie zero usterek, awarii, wszystko jak w nowym aucie, tylko oleje filtry i pod koniec klocki zmieniłem, w aucie nic nie kapało, popękało, nie złamało.Jakby się czepiać to szybko jedynie kierownica się wytarła (zmieniłem na skórzaną). Aktualnie mam roomstera z silnikiem 1,4 16v +lpg (cggb) nic nie klekocze, nie kapie, spala w mieście od 8-9, w ubiegłym tygodniu robiłem rozrząd w autoryzowanym serwisie skody przy przebiegu 90tyś, cena kompletnego rozrządu + pompa wody+ płyn chłodzący = 1125zł, kolejny za 90tyś.
-
Kupno lutownicy
Ja bym polecił coś naszego http://allegro.pl/lutownica-transformatorowa-zdz-lt-75-45w-lt-75-45-i5059530592.html , http://allegro.pl/polska-lutownica-transformatorowa-200w-gratis-cyna-i4832203715.html
-
Listwa wtryskowa zasady montażu?
Ja zaopatruję się : http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.plalbo http://autogaz-market.pl/
-
Bagaznik na rowery
> A tył Ci nie siadł po zamontowaniu rowerów? Sam się nad tym zastanawiam i nie wiem czy nie obniżę > za bardzo tyłu przez to. Do tej pory jeździłem tylko z 3 rowerami i tył trochę usiadł (mam też lpg) ale dramatu nie ma, sama platforma jest skierowana lekko do góry , we wrześniu będzie test 4os i 4 rowery.
-
Bagaznik na rowery
> A czemu uciazliwe ? poprzednio miałem taką samą platformę (2rowery) thule i tam było mocowanie na haku na dźwignie tu jest śruba i imbus, trochę trwa dokręcenie, po za tym solidne nic nie buja.
-
Bagaznik na rowery
> Co polecie na hak na 3 rowery zeby bylo dobrze i nie drogo? > I czy moze lepiej dac na dach ? Auto wysokie bo to Duster :-) mam taki tylko że na 4 rowery, trochę uciążliwe mocowanie ale rowery trzymają się stabilnie.
-
Tankowanie w Niemczech....
> Dzieki za info... > dawno nie byłem w niemczech samochodem z LPG.... i pamietam czasy kiedy np w Monachium ( w sumie > duze miasto) była jedna stacja z LPG czynnym do 18 Ogólnie można przyjąć że na co 2 stacji jest gaz przy autostradzie, jechałem E40, E50
-
Tankowanie w Niemczech....
Dwa dni temu wróciłem z Francji , gaz dostępny bezproblemowo, pisze na tablicach ile km do następnej stacji oraz czy jest lpg, ceny 0,659-0,679 e, tankowanie samoobsługowe, na mojej trasie musiałem używać adaptera do tankowania, we Francji system włoski i tez samoobsługa cena 0,789-0,889e