Skocz do zawartości

reklamacja euro-agd - termin


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

witam

otoż po roku używania zepsuł sie tablet lenovo..

22,08 zostawiłem go w sklepie sieci euro agd na naprawę gwarancyjną. no i mamy już 17,09 i ani słuchu ani widu mojego sprzętu. na stronie internetowej po wpisaniu kodu zgloszenia reklamacyjnego pojawia sie informacja że sprzęt jest w serwisie.

no i mam prośbę: czy mimo upłynięcia 14 dni mogą nie uznać roszczenia? czy te 14 dni jest liczone jako sam pobyt w serwisie czy od zgloszenia w sklepie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> otoż po roku używania zepsuł sie tablet lenovo..

> 22,08 zostawiłem go w sklepie sieci euro agd na naprawę gwarancyjną. no i mamy już 17,09 i ani

> słuchu ani widu mojego sprzętu. na stronie internetowej po wpisaniu kodu zgloszenia

> reklamacyjnego pojawia sie informacja że sprzęt jest w serwisie.

> no i mam prośbę: czy mimo upłynięcia 14 dni mogą nie uznać roszczenia? czy te 14 dni jest liczone

> jako sam pobyt w serwisie czy od zgloszenia w sklepie?

> pozdrawiam

Naprawa z tytulu gwarancji producenta, czy niezgodnosci towaru z umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> otoż po roku używania zepsuł sie tablet lenovo..

> 22,08 zostawiłem go w sklepie sieci euro agd na naprawę gwarancyjną. no i mamy już 17,09 i ani

> słuchu ani widu mojego sprzętu. na stronie internetowej po wpisaniu kodu zgloszenia

> reklamacyjnego pojawia sie informacja że sprzęt jest w serwisie.

> no i mam prośbę: czy mimo upłynięcia 14 dni mogą nie uznać roszczenia? czy te 14 dni jest liczone

> jako sam pobyt w serwisie czy od zgloszenia w sklepie?

> pozdrawiam

oznacza to tylko tyle ze reklamacja została uznana, i ze sprzet jest w "naprawie"

a teraz juz od serwisu zalezy kiedy go naprawi.

kumpel przerabiał taki sam temat z mp3 playerem...

to co moge dodatkowo poradzic, to o informacje pytac bezposrednio w serwisie dokonujacym naprawy, bo u kumpla okazało sie ze sprzet został naprawiony i odesłany do magazynu euro - jednak informacje zarowno na stronie internetowej jak i u sprzedawcy w sklepie były iz sprzet jest w serwisie...

po dosc mocnej rozmowie z kierownikiem sklepu, sprzet byl w sklepie do odbioru na 2 dzien roboczy dodatkowo w ramach zadośćuczynienia dostał jakis tam rabat czy gift...

ogolnie reklamacja w euro jest mega porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oznacza to tylko tyle ze reklamacja została uznana, i ze sprzet jest w "naprawie"

> a teraz juz od serwisu zalezy kiedy go naprawi.

Niekoniecznie, jesli skorzystal z gwarancji producents to moze czekac ruski rok na rozstrzygniecie i na koniec powiedza mu, ze sam popsul...

> kumpel przerabiał taki sam temat z mp3 playerem...

> to co moge dodatkowo poradzic, to o informacje pytac bezposrednio w serwisie dokonujacym naprawy,

> bo u kumpla okazało sie ze sprzet został naprawiony i odesłany do magazynu euro - jednak

> informacje zarowno na stronie internetowej jak i u sprzedawcy w sklepie były iz sprzet jest w

> serwisie...

> po dosc mocnej rozmowie z kierownikiem sklepu, sprzet byl w sklepie do odbioru na 2 dzien roboczy

> dodatkowo w ramach zadośćuczynienia dostał jakis tam rabat czy gift...

> ogolnie reklamacja w euro jest mega porazka

Nie jest tak zle... z powodu niezgodnosci dostalem zwrot kasy za telefon, fakt potrwalo to kilka dni, ale sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mniej fajnie...

> a wiesz może jak to odkręcić ewentualnie?

Nastepnym razem oddac na niezgodnosc

> no i jaka jest praktyka lenovo? wymieniają, szukają by uwalić?

Na forach pisza, ze serwis Lenovo poza Thinkpadami jest w Polsce tylko jeden i to kiepski. Osobiscie nie musialem testowac, bo nie mialem potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.