Skocz do zawartości

odrobina spamu... komu kask za 2pln.. komu?


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

> 12 kupiło 192 - trzynasty to ja - tak dla sportu 2 kliknąlem

W pierwszym odruchu też chciałem kliknąć. Ale później pojawiło się pytanie w mojej głowie, po co? hmm.gif

I tak nie sprzeda, jak się zorientuje. Ino kupa roboty z tym. Zwrot gotówki (zawsze to 2 złote!) i takie tam palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W pierwszym odruchu też chciałem kliknąć. Ale później pojawiło się pytanie w mojej głowie, po co?

> I tak nie sprzeda, jak się zorientuje. Ino kupa roboty z tym. Zwrot gotówki (zawsze to 2 złote!) i

> takie tam

Ja zaszalałem wybrałem opcje za pobraniem. rotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szuka ktoś kasku ?

> okazja nad okazje

> Ciekawe kiedy się połapią i odkręcać zaczną

No właśnie ciekawe jak to odkręcą, ja kliknąłem 2 szt. dla dzieciaków

Kiedyś tak "prawie kupiłem" moto bez jednego zera wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lekko nie będą mieć

Dokładnie, szczególnie że było "kup teraz" i na pewno część ludzi już zapłaciła i faktycznie zawarła umowę.

Trzeba powiedzieć, że sprzedawca zrobił interes życia - sprzedać 269 kasków w niecałe 3 godziny.

Tyle czarnych w rozmiarze S to pewnie importer w tym roku nie będzie w stanie sprowadzić.

Inna sprawa, że zakładam że sprzedający ich jeszcze nie ma (przynajmniej w takiej ilości), co może go skłonić do niewystawiania nieposiadanych rzeczy.

Zapowiada się długi i ciekawy wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w skrzynce mailowej i telefonie cisza, a myślę, że już zauważyli błąd...

> Może właśnie pakują paczki?

Zamiast wystawić 2szt po 269pln, wystawił 269 sztuk po 2pln

W każdym regulaminie ma zapis o roszczeniu sobie prawa do błędów.

Bardzo się zdziwię jak ktoś zobaczy te kaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamiast wystawić 2szt po 269pln, wystawił 269 sztuk po 2pln

> W każdym regulaminie ma zapis o roszczeniu sobie prawa do błędów.

> Bardzo się zdziwię jak ktoś zobaczy te kaski...

Owszem, ale jest to sprawa do wygrania... gdyby komuś bardzo zależało i miałby zbędny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem, ale jest to sprawa do wygrania... gdyby komuś bardzo zależało i miałby zbędny czas.

ja już dostałem maila:

Quote:

Koronowo, 22.09.2014

OŚWIADCZENIE

O UCHYLENIU SIĘ OD SKUTKÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA WOLI ZŁOŻONEGO POD WPŁYWEM BŁĘDU

Na podstawie art. 84 kc. Uchylam się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego klientowi w dniu 19 września 2014 roku, w którym na skutek błędu zobowiązałem się do sprzedaży kasków motocyklowych firmy LS2 w cenie 2 pln brutto za sztukę.

Informuję, że w chwili składania oświadczenia woli w zakresie zawarcia umowy działałem pod wpływem błędu, co do treści czynności prawnej. Błąd mój polegał na wystawieniu oferty kasków motocyklowych za bardzo niską cenę, która miała odpowiadać ilości kasków a nie ich wartości.

Bez wątpienia sklep Motofree nie podjąłby działań wpływających na szkodę firmy. Popierając się również regulaminem sklepu, a konkretnie pkt.5 i pkt.25, z których jasno wynika, iż sklep zastrzega sobie prawo do „odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości” oraz „ewentualnych błędów”.

Jednocześnie informuję, że złożone zamówienie pozostanie niezrealizowane.

W odpowiedzi na niniejsze oświadczenie, uprzejmie proszę o przesłanie danych do zwrotu dokonanych przez Państwa wpłat.

Przepraszam za dokonany błąd z poważaniem,

Motofree Damian Wojdon


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niech nikt nie weźmie tego do siebie, ale trzeba być hieną, żeby czatować na takie pomyłki...

dlatego pełen luz...

i po krzyku

już posprzątane..

Koronowo, 22.09.2014

OŚWIADCZENIE

O UCHYLENIU SIĘ OD SKUTKÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA WOLI ZŁOŻONEGO POD WPŁYWEM BŁĘDU

Na podstawie art. 84 kc. Uchylam się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego klientowi w dniu 19 września 2014 roku, w którym na skutek błędu zobowiązałem się do sprzedaży kasków motocyklowych firmy LS2 w cenie 2 pln brutto za sztukę.

Informuję, że w chwili składania oświadczenia woli w zakresie zawarcia umowy działałem pod wpływem błędu, co do treści czynności prawnej. Błąd mój polegał na wystawieniu oferty kasków motocyklowych za bardzo niską cenę, która miała odpowiadać ilości kasków a nie ich wartości.

Bez wątpienia sklep Motofree nie podjąłby działań wpływających na szkodę firmy. Popierając się również regulaminem sklepu, a konkretnie pkt.5 i pkt.25, z których jasno wynika, iż sklep zastrzega sobie prawo do „odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości” oraz „ewentualnych błędów”.

Jednocześnie informuję, że złożone zamówienie pozostanie niezrealizowane.

W odpowiedzi na niniejsze oświadczenie, uprzejmie proszę o przesłanie danych do zwrotu dokonanych przez Państwa wpłat.

Przepraszam za dokonany błąd z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No szkoda, szkoda...

> Tym bardziej, że wśród kupujących znajdzie się na pewno jakiś łepek, co będzie chciał swoje 100

> kasków i łatwo nie odpuści

No właśnie. Czekam ile osób przypolaczkuje i kiedy będzie o tym słychać w TV grinser006.gif

ja w sumie zalicytowałem dla jaj, bo wiedziałem, że nic z tego nie będzie i numer konta do zwrotu już wysłałem. Ciekawe czy reszta odeśle numer konta, czy pismo od kancelarii prawnej hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie. Czekam ile osób przypolaczkuje i kiedy będzie o tym słychać w TV

> ja w sumie zalicytowałem dla jaj, bo wiedziałem, że nic z tego nie będzie i numer konta do zwrotu

> już wysłałem. Ciekawe czy reszta odeśle numer konta, czy pismo od kancelarii prawnej

Ja dla prostszego odkręcenia wybrałem pobranie- u mnie już posprzątane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.