Skocz do zawartości

Uchwyty zderzaka od Nissana Terrano.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Nissana Terrano "okularnik".

Zdjąłem przedni zderzak. Okazało się, że zderzak ma uszkodzone boczne elementy, do których wsuwa się zaczepy, które przymocowane są do nadwozia.

I te zaczepy mam różne. Jeden ma uchwyt centralnie na środku, a drugi trochę z boku.

Czy mają być dwa różne?

Jeżeli nie to jaki musi być w moim modelu?

Jeżeli mają być różne to, który ma być z której strony i czy uchwyt ma być od góry czy od dołu?

Ktoś tam coś grzebał przy tym zderzaku i zrobił druciarnię. Widać, że poskładane jest to byle jak i nie wiem jak ma być oryginalnie.

287976824-Uchwyty.jpg

post-54103-14352526276225_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam Nissana Terrano "okularnik".

> Zdjąłem przedni zderzak. Okazało się, że zderzak ma uszkodzone boczne elementy, do których wsuwa

> się zaczepy, które przymocowane są do nadwozia.

> I te zaczepy mam różne. Jeden ma uchwyt centralnie na środku, a drugi trochę z boku.

> Czy mają być dwa różne?

> Jeżeli nie to jaki musi być w moim modelu?

> Jeżeli mają być różne to, który ma być z której strony i czy uchwyt ma być od góry czy od dołu?

> Ktoś tam coś grzebał przy tym zderzaku i zrobił druciarnię. Widać, że poskładane jest to byle jak i

> nie wiem jak ma być oryginalnie.

ktory rok tego terrano ? 93-96 czy 96-99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktory rok tego terrano ? 93-96 czy 96-99 ?

W dowodzie jest rok 2000. A według VIN wychodzi, że 1999. W każdym bądź razie jest to tzw. "okularnik" czyli model z okrągłymi światłami.

Gdybyś mógł pomóc to byłbym wdzięczny.

Mam też kilka pytań dotyczących przedniego zderzaka i jego mocowania.

Mój Terrano miał kiedyś kolizję i przedni zderzak jest założony metodą "drucianą" czyli byle jak.

Jest chyba przycięty pod światłami i atrapą, bo nijak nie pasuje do otworów montażowych.

Obecnie jest przykręcony tylko 7 blachowkrętami i nie ma szans na to by go zamocować tak jak przewidział to producent.

Muszę kupić inny, nieuszkodzony, używany zderzak oraz przewidziane do jego montażu spinki i mocowania.

Dlatego przydałyby się zdjęcia takiego zderzaka z każdej strony oraz zdjęcia tego jak on jest przymocowany w samochodzie.

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak patrze na allegro..i 2000 to juz nie jest okularnik..

> mowisz ze jest tam druciarnia...

> a moze bylo bum i poskladali z tego co bylo pod reka..

> masz ryjek od starszego modelu i dlatego zderzak nie pasuje...

Jak byk w dowodzie jest rok 2000. A co do samego modelu to jest wszystko to co w tym modelu ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam Nissana Terrano "okularnik".

> Zdjąłem przedni zderzak. Okazało się, że zderzak ma uszkodzone boczne elementy, do których wsuwa

> się zaczepy, które przymocowane są do nadwozia.

> I te zaczepy mam różne. Jeden ma uchwyt centralnie na środku, a drugi trochę z boku.

> Czy mają być dwa różne?

> Jeżeli nie to jaki musi być w moim modelu?

> Jeżeli mają być różne to, który ma być z której strony i czy uchwyt ma być od góry czy od dołu?

> Ktoś tam coś grzebał przy tym zderzaku i zrobił druciarnię. Widać, że poskładane jest to byle jak i

> nie wiem jak ma być oryginalnie.

mozesz mi na priva rzucic vin to Ci powiem ktory rok

okularniki wystepowały do 10,1999r

foto zderzaka z serwisówki masz ponizej :

287987746-1.jpg

post-16957-1435252643562_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.