Skocz do zawartości

Wymiana kolektora ssacego w 1,9DTH


JerryG1

Rekomendowane odpowiedzi

Juz zaglebiam sie w czytanie grinser006.gif

Dzieki za tak liczny i szybki odzew, widze ze mozna na Was zawsze liczyc zlosnik.gif

EDIT: odpuszczam sobie, wole robic skrzynie automatyczne grinser006.gif czy inne prostsze rzeczy przy autach, musialbym wziasc wolne zeby mu zrobic, a po pracy za szybko robi sie ciemno.

EDIT2: On ma juz wszystko kupione sick.gif i ma z klapkami kolektor, muslalem ze w orginale sa metalowe bo jego nowe to plastikowe, czyzby jakas podrobka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Juz zaglebiam sie w czytanie

> Dzieki za tak liczny i szybki odzew, widze ze mozna na Was zawsze liczyc

> EDIT: odpuszczam sobie, wole robic skrzynie automatyczne czy inne prostsze rzeczy przy autach,

> musialbym wziasc wolne zeby mu zrobic,

kol. beast mówił, że już poniżej 4h z tym schodzą skromny.gif

od 90tkm myślę nad zmianą hmm.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kol. beast mówił, że już poniżej 4h z tym schodzą

> od 90tkm myślę nad zmianą

On chce zebym pod domem mu zrobil, wracam kolo 18:00 a juz okolo 19:00 ciemno sie robi, przy lampie to nie robota frown.gif

Gdy zrobi sie pierwszy drugi pojdzie szybciej a jak zaznaczylem nie bawilem sie z takim silnikiem, wiec trzeba doliczyc straty czasuna ten pierwszy raz.

A kolega by chcial w jeden wieczor.

Wole kasowac go za usuwanie bledow OP-comem czy jak zwykle Auto-comem grinser006.gif oczywiscie jak to u mnie z infem co trzeba zrobic czy wymienic, a nie prostackie skasowanie bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz jeszcze zapytać tego użytkownika z VKP (jabolkg), który wklejał ten manual o wskazówki

> dotyczące demontażu tego kolektora, bo on ma to inaczej rozpracowane

Gdyby to bylo moje auto juz by bylo zrobione, ale kolega chce jak najtaniej, wiec niech szuka dalej, ja tu w UK nie siedze za darmo, za wszystko musze placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Nie bawilem sie wczesniej z takim silnikiem, jest do wymiany, kolega nalega bo chce malo zaplacic

> Juz pare osob odpuscilo sobie, czy to takie trudne ??

A dlaczego chce zmieniać, coś się dzieje, jakieś niepokojące objawy wystąpiły?????

Bo u mnie ramię sterujące klapami spadło ale nic się nie dzieje oprócz tego ze ma większa "turbo dziurę" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego chce zmieniać, coś się dzieje, jakieś niepokojące objawy wystąpiły?????

> Bo u mnie ramię sterujące klapami spadło ale nic się nie dzieje oprócz tego ze ma większa "turbo

> dziurę"

Oprocz poszarpywania przy jakich 50-70 mil/h ma tez nieszczelnosc na kolektorze ssacym.

Widac juz ma tak tam wyrobione przy oskach klapek ze zasysa lewe powietrze, bo uszczelnienia nie podejrzewam, do tego czasami slychac jedna klapke jak wali az rezonans idzie jakby silnik sie juz rozpadal grinser006.gif

Wie ze jak sie urwie to moze szukac silnika lub oddac auto na zlom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.