Skocz do zawartości

Ford mondeo poprzednie wersja- opinie


woox

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany takim autem klik ,chetnie poznałbym opinie na temat tego auta. Jak z awaryjnością, trwałoscią zawieszenia, podatnoscią na korozje, ile pali podczas normalnej eksploatacji, czy mozna go zagazować i jak znosi lpg. Ewentualnie moze być wersja z silnikiem 2.0 i te same pytania. Bede zobowiązany za wszelkie rady i spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem zainteresowany takim autem klik ,chetnie poznałbym opinie na

> temat tego auta. Jak z awaryjnością, trwałoscią zawieszenia,

> podatnoscią na korozje, ile pali podczas normalnej eksploatacji,

> czy mozna go zagazować i jak znosi lpg. Ewentualnie moze być

> wersja z silnikiem 2.0 i te same pytania. Bede zobowiązany za

> wszelkie rady i spostrzeżenia.

jedno jest pewne - wrzucasz czapke marynarską na deskę rozdzielcza i wzbudzasz full respekt na autostradach uzbroj_zlo.gif

poza tym bardzo fajne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedno jest pewne - wrzucasz czapke marynarską na deskę rozdzielcza i

> wzbudzasz full respekt na autostradach

> poza tym bardzo fajne autko

hihi też o tym myslałem ewentualnie jakas atrapka przy lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ejstes powaznie zainteresowany mondeo to posiadam takowe i jest na sprzedaz:)mam z rocznika 98 ale zarejestrowane w 1999.Silnik 1.8 z gazem sekwencyjnym(kosztowala 3300 i tanszej do mondeo nei polecam zakladac)Autko jest kupione w polsce w salonie i regularnie przez ten okres serwisowane.Ogolnie mondeo to fajnby samochod na dalekie wypady na trasie to miod nim jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli ejstes powaznie zainteresowany mondeo to posiadam takowe i

> jest na sprzedaz:)mam z rocznika 98 ale zarejestrowane w

> 1999.Silnik 1.8 z gazem sekwencyjnym(kosztowala 3300 i tanszej

> do mondeo nei polecam zakladac)Autko jest kupione w polsce w

> salonie i regularnie przez ten okres serwisowane.Ogolnie mondeo

> to fajnby samochod na dalekie wypady na trasie to miod nim

> jezdzic

jakieś szczegóły , wypsażenie , fotki , cena , może byc na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj z ta padlina crazy.gif,chcesz miec ciagle auto w serwisie?? nie zmieniaj nubiry na mondeo,to sa bardzo bradzo awaryjne samochody,trzy znajome osoby maja mondeo 98-99r (akurat kazda inna wersje 1.8,2.0.,2.5) i wszystkie strasznie narzekaja na awarie,jak nie elektryka to silnik tam caly czas sie cos psuje sciana.gif

nie chce mi sie wierzyc ze akurat to wyjatkowe sytuacje,z jakies powodu te auta sa takie tanie... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre:)znam bardzo wielu uzytkownikow mondeo i kazdy moze potwierdzic,jest to samochod stworzony do duzych przebiegow i bardzo wytrzymaly.Wiadomo ma jakies swoje typowe kaprysy jak kazde auto,ale wiekszosc usterek mozna w prosty i tani sposob usunac.To nie jakies nie wiadomo co zeby stalo w serwisie.Ja jestem bardzo zadowolony z auta niestety potrzeba gotowki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie chce mi sie wierzyc ze akurat to wyjatkowe sytuacje,z jakies powodu te auta sa takie tanie

Nie chce mi się z tym polemizować. Swoje i tak wiem. Nie ma aut doskonałych i tyle.

woox zapraszam Cię tutaj:

http://forum.fordclubpolska.org/index.php?ap=3575

Zarejestruj się i miłego przeglądania smile.gif . Poznasz wszystkie słabe i dobre strony tego auta. Dział Mondeo i LPG jeżeli miałbyś zamiar zakładać/mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobre:)znam bardzo wielu uzytkownikow mondeo i kazdy moze

> potwierdzic,jest to samochod stworzony do duzych przebiegow i

> bardzo wytrzymaly.Wiadomo ma jakies swoje typowe kaprysy jak

> kazde auto,ale wiekszosc usterek mozna w prosty i tani sposob

> usunac.To nie jakies nie wiadomo co zeby stalo w serwisie.Ja

> jestem bardzo zadowolony z auta niestety potrzeba gotowki..

Potwierdzam mialem 2 modele 1.6 i 2.5. Pierwszy sprzedany z przebiegeiem 240tys.km a 2 sprzedany z przebiegeiem 200tys.km. Wymienialem oleje filtry paski itp. Raz spalil sie przerywacz od kierunkowskazow koszt to 17zł. I raz byłem u mechanika gdy przejechalem szybko przez gleboka wode i zamoczylem male conieco ale sprezarka i wysuszenie pomoglo na swirowanie wentylatora ktory wlanczal sie nawet jak auto bylo zimne i chodzil okolo 15 sekund wink.gif

Ogolnie wygodne auto które wcale nie jest tak awaryjne jak niektorzy sadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.