Skocz do zawartości

(S1000RR) Pitbull ale na łańcuchu i w kagańcu...


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień mnie nosiło, po głowie chodziły teksty użytkowników, że to szybsze od czegokolwiek, że wyrwie mi nadgarstki, że mnie przeżuje i wypluje...

Bałem się, że nie będę w stanie ogarnąć, że będę musiał obchodzić się z gazem jak z niemowlakiem...

Myślałem jak to będę odwijał z nogą na hamulcu, żeby nie zrobić świecy..

I co?

Po 5 minutach jazdy po AOWu byłem już na trybie race (rain-sport-race-slick).

Przyspieszenie nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, przeszło mi nawet przez myśl, że może jest z nim coś nie tak.

Systemy załatwiają całą robotę, odwijasz do końca, a maszyna idzie jak po sznurku.

Próbuje podnosić przód, czuć, że kierownica zaczyna delikatnie bić (odciążone koło- dobrze, że jest amor skrętu), ale nic nie próbuje zrobić ci krzywdy, bo systemy są cały czas na posterunku!

Odwijanie na R6 wymaga więcej atencji!

Jeszcze mocniej pokochałem ten sprzęt, skoro nie chce mi zrobić krzywdy, to nie może być inaczej...

Trybu slick (bez systemów) oczywiście nie ruszam, bo wtedy miłość by się szybko skończyła.

P.S. Wiem,że nie byłem na torze i że jeżdżę kwadratowo, ale szczerze piszę jakie mam odczucia po odblokowaniu i po próbach na przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Wiem,że nie byłem na torze i że jeżdżę kwadratowo, ale szczerze piszę jakie mam odczucia po

> odblokowaniu i po próbach na przyspieszenie.

ok.gif

ps. czy to w bmw sie wymienia 'cycek' pod siedzeniem zeby zmienic tryb pracy elektroniki i silnika? - dostales komplet? czy trzeba dokupowac opcje? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Elektronikę można całkowicie wyłączyć, ale nie mam takich cojones...

no wiem, ale w porównaniu z R6 i BMW, czy na razie jeszcze za mało przejechane by to oceniać?

generalnie sporo pisali że to stabilny, przewidywalny i dbający o bezpieczeństwo kierowcy sprzęt

trzeba było coś włoskiego, to dopiero jaja urywa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak, systemy powodują, że s1000rr jest sensowniejszym wyborem na pierwsze moto niż R6...

> Superduke i PanigaleR są motocyklami dla zawodowców!

Jaki mas staż kilometrowy na motocyklach w ogóle? Pytam nie po to, aby Cię wyśmiać. Szczerze pisz. Ile w ogóle przejechałeś na moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 5000

No to jeśli okiełznanie dla Ciebie przy takim stażu tego moto nie stanowi większego problemu to znaczy, że albo Ty masz naprawdę talent do tego, albo to moto jest naprawdę przyjazne dla użytkownika co na pierwszy rzut oka nie jest takie oczywiste;) Gratuluję też odwagi. Ja mam ok. 40000 km nakręcone, w tym 11000 w tym roku i nie wiem czy bym się na takie coś porwał:) Szerokiej drogi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.