Skocz do zawartości

Do znawcow... E38 3.0 V8 spalanie...


czinol700

Rekomendowane odpowiedzi

Norma to jest ze 19 litrów gazu przy emeryckiej zejdzie ??Bo cos za duzo tego gazu gaz zalozony z miesiac temu...

Auto w manualu...na gazuie dopiero 400km przejechane gazownik stwierdzi lze musi byc 3tys zeby mapy sie ustawily...

Sondy oryginaly wymienione na kompie parametry wszystko ok i zero bledow... confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Norma to jest ze 19 litrów gazu przy emeryckiej zejdzie ??Bo cos za duzo tego gazu gaz zalozony z

> miesiac temu...

> Auto w manualu...na gazuie dopiero 400km przejechane gazownik stwierdzi lze musi byc 3tys zeby mapy

> sie ustawily...

> Sondy oryginaly wymienione na kompie parametry wszystko ok i zero bledow...

mapy sie nie ustawiaja przez 3 tys km, maja byc ustawione jak auto odbierasz smile.gif

a ile pali Pb w takich samych warunkach? zacznij od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mapy sie nie ustawiaja przez 3 tys km, maja byc ustawione jak auto odbierasz

> a ile pali Pb w takich samych warunkach? zacznij od tego

no wlasnie ale ogladalem wykres map i rzeczywiscie mapa z gazu nie jest ustawiona i ustawia sie wedlug mapy paliwa ... sick.gif

Gazownik stwierdzil ze mma przjechac 3tys kilometrow i dopiero podjechac... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No mi non stop kaze przyjechac po 3tysiacach km to o co tu chodzi ??

len i tyle,nie chciało mu się poświęcić trochę więcej czasu na dostrojenia instalacji

> Mowi ze inaczej nie da sie

u innych się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawialem teraz z wlascicielem firmy bo to sasiad i mowi ze nigdy tak nie ma ze odrazu mapy maja

> byc ustawione...

Dokładnie tak robiłem u siebie i u kilku innych klientów mojego gazownika jak mu pomagałem. Po zamontowaniu instalacji jazda testowa, ustawianie map, a po 1000 km kontrola i ewentualne poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sorki moj blad 3 tys kilometrow

zawsze mozesz sie podpiac felsem i zobaczyc co tam naklikali

chyba ze nie masz fejsa lpg to mozna podgladnac przez inpe czy dowolny tester czasy wtrysku pb podczas jazdy i przelaczyc na lpg (pod tym samym obciazeniem) i jesli czasy sie zmienia to znaczy ze nie jest dobrze ustawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zawsze mozesz sie podpiac felsem i zobaczyc co tam naklikali

> chyba ze nie masz fejsa lpg to mozna podgladnac przez inpe czy dowolny tester czasy wtrysku pb

> podczas jazdy i przelaczyc na lpg (pod tym samym obciazeniem) i jesli czasy sie zmienia to

> znaczy ze nie jest dobrze ustawione

Oj ja sie na tym nie znam... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.