Skocz do zawartości

Światła dzienne Vectra C po lifcie


Raku

Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie polecić ??

Mam halogeny i nie chce z nich rezygnować. Zostaje wiec chyba montaż w zderzaku coś jak tu:

22007934.jpg

Oczywiście LEDy, fajnie jakby były cree.

Macie jakieś inne propozycje światełek, miejsca montowania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co możecie polecić ??

> Mam halogeny i nie chce z nich rezygnować. Zostaje wiec chyba montaż w zderzaku coś jak tu:

> Oczywiście LEDy, fajnie jakby były cree.

> Macie jakieś inne propozycje światełek, miejsca montowania ??

Sporo osób montuje je właśnie zamiast halogenów

ewentualnie uaktywnia halogeny jako światła do jazdy dziennej

tylko tutaj trzeba uważać ponieważ można fizycznie uszkodzić układ sterownika czy jakoś tak jeśli się robi to nieumiejętnie

masz w ogóle automatykę świateł?

edit:

jest jedna fajna opcja ale cena trochę powala - LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sporo osób montuje je właśnie zamiast halogenów

> ewentualnie uaktywnia halogeny jako światła do jazdy dziennej

> tylko tutaj trzeba uważać ponieważ można fizycznie uszkodzić układ sterownika czy jakoś tak jeśli

> się robi to nieumiejętnie

> masz w ogóle automatykę świateł?

Tak, mam automatykę. Jak juz pisałem nie chce zmieniać przeciwmgielnych, a uczucie ich jako dziennych nie ma sensu bo jest nielegalne, brak homologacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w jakim celu taka potrzeba, że tak zapytam?

W celu takim, iż szkoda mi zwykłych żarówek.

Nie chodzi tu o ich wartość, ale o czas poświęcony na wymianę, a także na ręce które podczas tej wymiany cierpią.

Wymieniałem kilka razy żarówkę w nocy i nie jest to proste zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat takich świateł jest negatywne. Szkoda zachodu kasy i straconego czasu. Kupiłem markowe wydałem ponad 2 stówy i pocieszyłem się całe pół roku jedna lampa przestała świecić. Wywalić ich nie mogę bo musiałem trochę podciąć zderzak i teraz będą dziury. Nie mam zamiaru płacić po 2 stówy co pół roku na to głano. Taniej wychodzą jednak palniki xenonowe zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje zdanie na temat takich świateł jest negatywne. Szkoda zachodu kasy i straconego czasu. Kupiłem

> markowe wydałem ponad 2 stówy i pocieszyłem się całe pół roku jedna lampa przestała świecić.

> Wywalić ich nie mogę bo musiałem trochę podciąć zderzak i teraz będą dziury. Nie mam zamiaru

> płacić po 2 stówy co pół roku na to głano. Taniej wychodzą jednak palniki xenonowe

Hmmmm, toś mi mętlik wprowadził. Jednak dobija mnie wymienianie żarówek w Vectrze. Wrzuć może linka co to za badziewie kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmmm, toś mi mętlik wprowadził. Jednak dobija mnie wymienianie żarówek w Vectrze. Wrzuć może linka

> co to za badziewie kupiłeś.

podpisuję się dwiema rencami pod tym co napisał Darek - stąd było moje pytanie.

Wymiana żarówek to też jakiś mit przez Darka i przeze mnie kiedyś obalony, dzisiaj wymiana obu to 10-15 min.

Palniki ksenonowe mam od zakupu Vectry czyli już będzie n90tkm i nie zdziwię się, jak są od nowości. Jeden palinik miał okres mrugnięcia od czasu do czasu ale zadziałał system samonaprawy ( grinser006.gif ) i nie mruga od chyba pół roku.

Ledy fabryczne jeszcze jakoś wyglądają, ale te dokładane to nie moja bajka. Ale każdy ma swoje podejście ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podpisuję się dwiema rencami pod tym co napisał Darek - stąd było moje pytanie.

> Wymiana żarówek to też jakiś mit przez Darka i przeze mnie kiedyś obalony, dzisiaj wymiana obu to

> 10-15 min.

> Palniki ksenonowe mam od zakupu Vectry czyli już będzie n90tkm i nie zdziwię się, jak są od

> nowości. Jeden palinik miał okres mrugnięcia od czasu do czasu ale zadziałał system

> samonaprawy ( ) i nie mruga od chyba pół roku.

> Ledy fabryczne jeszcze jakoś wyglądają, ale te dokładane to nie moja bajka. Ale każdy ma swoje

> podejście

dokładałeś xenony ? czy miałeś fabryczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.