Skocz do zawartości

Doposażenie Vectry.


Raku

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że obecnie samochód nie stoi pod chmurka (lecz w garażu) i tak dzisiaj mnie coś naszło (ponownie) wsadzilibyscie coś takiego zamiast fabrycznego radia ???

Ma ktoś podobny wynalazek ? dużo z tym roboty, działa sterowanie z kierownicy ?

460628125_538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wsadzilibyscie coś takiego zamiast fabrycznego radia ???

Bajer fajny jeżeli komuś potrzebny to czemu nie.

Osobiście ni więcej z Chin nie kupie. Raz kupiłem dekoder DVB_T nie będę opisywał jak się to skończyło hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że obecnie samochód nie stoi pod chmurka (lecz w garażu) i tak dzisiaj mnie coś naszło

> (ponownie) wsadzilibyscie coś takiego zamiast fabrycznego radia ???

> Ma ktoś podobny wynalazek ? dużo z tym roboty, działa sterowanie z kierownicy ?

Wg mnie takie radia z wyświetlaczem do niczego się nie przydają

Filmu kierowca nie obejrzy podczas jazdy, pasażerowie ci przy drzwiach co siedzą z tyłu też niewiele będa widzieć.

Oglądanie na postoju czegokolwiek tez nie jest chyba przyjemne bo trzeba miec głowę skręconą i patrzec w dół

Do nawigacji też to nie jest jakieś super rozwiązanie bo ciezko patrzeć na radio i jednoczesnie kierować...

ja jestem na NIE wink.gif

Jedyny atut - bajer do pochwalenia się przed znajomymi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj podobnego kombajna na androidzie. Możliwość nawigacji, bluetooth, łatwość instalacji i aktualizacji aplikacji GPS, obsługa modemów GSM co można wykorzystać do WiFi w aucie i wiele innych rzeczy które umożliwia android.

Co prawda koledzy z AK odradzają KLIK , ale na audiA4klub kilka osób zamontowało to cudo i są zadowoleni.

Mając seryjne głośniki, po zamontowaniu tego radia jakoś dźwięku niekiedy (w zależności od ustawienia equilajzera) jest lepsza niż przy oryginalnym radiu.

Jeżeli chodzi o jakość wykonania to w zależności na jakiego trafisz chinola.

Poszukaj dostawcę w PL, zawsze to lepiej i wygodniej jeżeli chodzi o gwarancję (ja dla siebie znalazłem sprzedawcę w PL, gdzie radio jest droższe raptem o 3 stówki niż z aliexpress) a często polscy sprzedawcy dorzucają dekoder DVB-t itp...

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.